Skocz do zawartości
  • 0

Słuchawki + karta | ok. 500-600zł


papuga245

Pytanie

Witam. Mam nadzieję ,że z waszą pomocą zdecyduję się na zestaw który chce kupić. Mianowicie szukam słuchawek i karty dźwiękowej do nich.

Moje wymagania to:

-powinny być wygodne ponieważ siedzę przed komputerem dość długo, najczęściej pół dnia. Również mają to być słuchawki do domu,pokoju.Moja głowa nie zalicza się do dużych.

-najlepiej aby były zamknięte chociaż nie koniecznie jeśli moje wymagania spełniają np. jakieś pół-zamknięte też rozpatrzę tą propozycję.

-główne ich zastosowanie to gry szczególnie CS-GO(pozycjonowanie) który jest na tą chwilę dość popularny. Jednak oczywiście do muzyki również. Słucham głównie rock lecz często i różnych innych rodzai jak np. disco/electro.

-na pewno chciałbym aby lepiej grały od CAL'ów ,których używałem do tej chwili.

-odnośnie mikrofonu w słuchawkach jest on zbędny ponieważ mam zakupiony oddzielny.

 

Płytę główną jaką posiadam to Asrock fatal1ty h87 (Realtek ALC-1150).

Odnośnie karty dźwiękowej czy też innego urządzenia wspomagającego słuchawki ma być oczywiście dobrze dobrany. Niestety nie znam się na tym kompletnie ponieważ nigdy takiego czegoś nie miałem.

Budżet to mniej więcej 600 zł może być trochę więcej ,trochę mniej jednak najważniejsze jest to żebym był zadowolony z zakupionego sprzętu.

 

Z góry dziękuję za cenne rady. Pozdrawiam :]

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Odnośnie Takstar Pro80 a Takstar HI2050 jest duża różnica ? Ten wzmacniacz jest jedyny możliwy z tego przedziału cenowego ? Po proponowanych sprzętach wnioskuję że bardziej opłaca się zainwestować w wzmacniacz niż w lepsze słuchawki, dobrze myślę ?

Jeszcze słyszałem że karty Asus Xonar spisują się dobrze w grach.

Mógłby ktoś się wypowiedzieć o Pioneer SE-A1000 ?

Edytowane przez papuga245
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

HI2050 a Pro80 to są dwa światy. Ogólnie oba graja dobrze jak na cenę można rzec bardzo dobrze, różnica jest w basie., scenie, Jak dla mnie Hi2050 śa bardziej uniwersalne , za to pro80 aż rwą się do rocka, (INXS na nich to gratka dla ucha)ale każde ucho odbierze to trochę inaczej. Nie ma sensu kupować dobrego wzmacniacza do kiepskich słuchawek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności