Skocz do zawartości

Słuchawki do grania i muzyki AD500x vs HD558


marriuszek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Po raz kolejny będę wałkował ten sam temat - Słuchawki do grania!

Czyli takie z dużą sceną!

Nie jestem audiofilem.. chyba! Mam jednak wymagania.. nie znoszę tandety.. byle jaki dźwięk wychwycę od razu. Potrzebuję słuchawki do gry i muzyki - proste.

Dużo czytałem o Superlux 668B.. sporo też o ad500x (między innymi na tym forum). Wiem także że Senki HD558 mają niezłą scenę.. dobrą do grania.

Pytanie do kolegów z forum.. które z nich są najlepsze. Przyznam szczerze że rozważałem ad500x i hd558. Superlux wydają się zbyt tanie.. tzn. chcę czegoś na prawdę dobrego.. nie byle czego.. mam senki hd201.. dobre słuchawki do 100zł ale chcę lepszych.. otwartych.. bo hd201 pocą uszy.. uciskają.. po godzinie grania mam ich dość.. mają fajny bas.. i dość dobre brzmienie.. ale wąską scenę.. no i męczą z czasem. Niskie pady.. być może to dlatego.

Tak czy siak chcę coś otwartego (ze względu na pozycjonowanie w CSGO.. i dlatego że w zamkniętych moja rodzina skarży się że się wydzieram podczas grania.. co generalnie jest prawdą ponieważ nie słyszę tego co mówię.. więc mówię zbyt głośno.. CZAS Z TYM SKOŃCZYĆ! Mój ośmioletni Igoś nie może przeze mnie odrabiać lekcji.. dość tego!)

Pytanie do Was przyjaciele.. czy HD558 będą porównywalne z ad500x pod względem dźwięku oraz sceny i wygody? Pytam ponieważ skłaniam się ku ad500x ale ze względu na to że mój przyjaciel posiada senki 518.. wiem że Senki 5 są niezwykle lekkie i wygodne.. (czego nie posiadają hd201) zastanawiam się czy nie będą lepsze od ad500x..

Liczy się dla mnie wielkość sceny (pozycjonowanie), otwartość (mała separacja od otoczenia, brak pocenia) oraz WYGODA użytkowania (by po kilku godzinach uszy nie grzały się)
Dzięki z góry za odpowiedzi.

 

P.S. Wiem że temat był poruszany wiele razy.. chciałem nadmienić że odnoszę się wyłącznie do dwóch modeli słuchawek.. o określonym zastosowaniu.. nie widziałem tego typu tematu więc proszę o nie usuwanie przez moderatorów. Dziekuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności