Skocz do zawartości

Odtwarzacz głównie do domu, 64gb, wytrzymałość, dobra bateria i funkcj


Rekomendowane odpowiedzi

Witam.
Mam Samsunga P3 32gb i bardzo mi odpowiada, chciałbym jednak coś z większą pojemnością- 64gb starczy.

Priorytety to: funkcjonalność i w miarę dobry czas na baterii, minimum to 15 godzin, choć wolałbym więcej.

Ważne, aby grajek był wytrzymały- lubię zrzucać różne rzeczy.

 

Słuchałem ostatnio iPoda i iModa i bardzo ich granie mi podpasowało, przejrzyste i neutralne, dla mnie idealne. w przeciwieństwie do Toucha 3g, który bardzo mi się nie podobał.

Odtwarzacz podpięty będzie pod Yamahę CR620 i w przyszłości ew. po inny wzmak.

 

Skłaniam się ku iModzie CF 64gb, czy jest sens rozpatrywać coś jeszcze?

iModa z HDD wolę nie brać pod uwagę, bo go zrzuce i będzie klapa, poza tym na CF lepszy czas baterii.

Myślałem jeszcze o jakiś Cowonie, bo mają dobre baterie.
Jest sens rozpatrywać Toucha 4g jeżeli 3g mi się nie podobał?

Edytowane przez Andrewek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

iMod to specyficzne granie góra mocno wybrzmiewa a dół no cóż dość chudy, natomiast T2g i 3g powinny być podobne.

Co w nich innego ?

A ja piszę o T4g i T3g, a nie o T3g i T2g.

Różnica jaka? Nie wiem.

Edytowane przez Andrewek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Życie nabiera sensu, gdy imod trzymany jest w ręku xD

A poważnie, to chyba całkiem zacny sprzęt, i nie warto tracić czasu na nadmierne myślenie.

Wygodne sterowanie , ładny wygląd. Czego chcieć więcej :>

 

Ew. customowe plecki byłyby fajne :D Ale...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ala C4 :D alternatywą 4 :D a może i więcej :P

 

DX90, nowa 1-3, dx50, conwon x5 każdy z nich gra inaczej, podałem w kolejności który mi się najbardziej podobał do najmniej.

Jakie C4, jaka nowa? Pisz po polsku.

 

 

 

Życie nabiera sensu, gdy imod trzymany jest w ręku xD

A poważnie, to chyba całkiem zacny sprzęt, i nie warto tracić czasu na nadmierne myślenie.

Wygodne sterowanie , ładny wygląd. Czego chcieć więcej :>

 

Ew. customowe plecki byłyby fajne :D Ale...

Wiem, że sprzęt fajny, ale pytanie czy nie ma innych do wyboru :)

Edytowane przez Andrewek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja tak trochę z innej beczki zadam pytanie. Orientujecie się może czy ipod touch 3 współpracuje z wimpem?

 

Edit:

Ps.przepraszam za lekki offtop ale post w miarę w temacie a i sam topic w miarę aktywny więc liczyłem na względnie szybka odpowiedź

Edytowane przez seeth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, funkcjonalny będzie dx50 ale ja wole imoda nie potrzebuje dotykowych ekranów wymiennej baterii daca w DAPie który jest w drogę.

Do domu do ja bym jakiegoś stacjonarnego daca kupił sanskrit lub m8 o ile kasa pozwoli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności