Skocz do zawartości

AKG K551 czy Sennheiser Momentum On-Ear i co do nich dopasować...


Rekomendowane odpowiedzi

Zwracam się do Was z poradą - trochę już nie siedziałem na forum, więc może znacie jakieś rozwiązanie w moich rozważaniach:

 

Mój dotychczasowy setup wyglądał tak: iPhone 4S, potem 5 a teraz 6 plus + AKG K551.

AKG kupiłem okazyjnie z thomanna, ale ostatnio miałem okazję zakupić nowe on-ear za dobrą cenę, więc zbyt długo się nie zastanawiałem.

 

Słuchając przez kilka lat szkoły grania AKG (wcześniej przez 2 lata miałem AKG K450) i przesiadce na senki jest WOW. Wiadomo, mają więcej funu, grają bardziej muzykalnie i sporo utworów odkrywam na nowo z bananem na twarzy :) Zdecydowanie wole nauszne modele od wokółusznych, więc dodatkowy plus dla nowego nabytku, ale do rzeczy:

 

Zastanawiam się, czy mogę jakoś polepszyć jeszcze mój obecny setup (iPhone 6 Plus + Momentum On-Ear) np. sprzedając AKG, dokładając trochę $ i kupując jakiś wzmak? Czy jest w ogóle jest sens ładować coś, jeśli źródłem jest iPhone?

 

Raczej nowy player nie wchodzi w grę, bo pewnie to już spore koszty - mam jeszcze dostęp do iPoda touch 4G, który ponoć z kolei ponoć świetnie zgrywa się z AKG... Zastanawiam się też, czy jest sens pozbywać się AKG i czy nie zostawić ich jako słuchawy do domu i dokupić jakiś dac (mam zintegrowaną kartę w kompie, więc podłączone są tylko typowe komputerowe głośniki) i mieć fajny zestaw do domu.

 

Poradźcie :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z moich dociekań wynika że fiio x1 gra lepiej niż iphone

Cena 350-450zł

Teraz na szybko nie znajdę ale jest w wątku na head fi dokładny pomiar iPhone i dopiero od x3 warto się zastanowić chyba że mocy brak. Ja ze swojej strony polecam do IP jailbreaka i zdjęcie blokady Eu oraz eq działający w każdej apce.

Zakładam że dynamiki może brakować i tutaj jb mi troszkę pomógł.

M.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności