Skocz do zawartości
  • 0

Wygodne słuchawki nauszne do gier i muzyki- 250/300 zł


luis1892

Pytanie

Witam. Tak jak w temacie szukam nowych, nausznych słuchawek do laptopa i Lumii 930. Przede wszystkim muszą być mega wygodne i komfortowe. Te co mam teraz są straszne i po godzinie użytkowania, uszy się strasznie grzeją i bolą. Słucham dużo muzyki, bo często podróżuje, więc komfort musi być bardzo dobry. Żadnych mikrofonów nie potrzebuję. Muzyki słucham różnej, więc dźwięk musi być czysty, z lekkim nastawieniem na bas. Dobrze by było, gdyby nie były też jakieś mega wielkie i miały przewód tylko z jednej strony słuchawek (może być przewód odpinany) i niezbyt długi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

poluj na używane Shure SRH240, najlepiej z basmodem (a jak trafisz bez, to se sam zrób, albo niech ci zrobi go obdarzony w umiejętności manualne wujek czy tam inny sąsiad. tu masz opis http://forum.mp3store.pl/topic/101938-shure-srh240-bas-mod/ ). potem dokup pady Brainwavz HM5 i wsio, do Lumki i lapka całkowicie styknie. jak się postarasz, to trafisz ten model z modem, zmienionym kablem na lepszy i z tymi padami za 170 zł (sam taki jakiś czas temu puściłem w tej cenie z przesyłką). aha, bardzo dobrze się to z Lumią zgra

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

hehe takie rzeczy tylko w erze. masz, szukaj sobie nauszników z dobrą szczegółowością, nieco ostrych sopranach, podkreślonym subbasie i lekko wycofanym przełomie basu i środka

 

http://forum.mp3store.pl/topic/76657-indeks-testow-sluchawek-nausznych/

Edytowane przez Play
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Wiesz, przede wszystkim mają grać czysto, z nastawieniem na bas i być mega wygodne. To chyba nie są zbyt wygórowane wymagania? Fajnym dodatkiem byłby niedługi, odpinany kabel.

no i na takie wymagania podałem ci odpowiedź. Lumie są wybredne, jeśli chodzi o słuchawki. sam mam 720 i wiem, jak ciężko jest pod nie dobrać sprzęt, który się z nimi po prostu dobrze zgra

 

Takstar HD6000.

podbity midbas w połączeniu z Lumiami to nie jest zbyt dobre połączenie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Wiesz, przede wszystkim mają grać czysto, z nastawieniem na bas i być mega wygodne. To chyba nie są zbyt wygórowane wymagania? Fajnym dodatkiem byłby niedługi, odpinany kabel.

 

Słuchawki nauszne nigdy nie będą mega wygodne ponieważ z powodu swojej konstrukcji uciskają małżowinę uszną. Mega wygodne to mogą być wokółuszne.

Edytowane przez soulreaver
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności