Skocz do zawartości
  • 0

Alternatywa dla Sennheiser HD25-1 II


maciej3

Pytanie

Szukam czegoś portable co zastąpi K551 i będzie bliższe temu co prezentowały Sennheisery. Czy aktualnie w kwocie do 500 może 600zł coś takiego znajdę? Raczej szukam równego grania z delikatnym naciskiem na bas. Nie chce też by to były kolejne HD25 ;)

 

MOE odpadają za słabą izolację i też moje pierwsze zetknięcie z nimi nie było za fajne...

 

Jakieś propozycje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Chyba będę musiał ATH wreszcie posłuchać ;) W sumie brałem je pod uwagę przy kupnie K551, ale AKG miały grać lepiej.

 

Co do Yamahy jak to gra? Wyglądają jak rebrand Beatsów :P Możesz powiedzieć coś więcej @Markonelli może ktoś inny słuchał?


Co sądzicie o jakichś Focalach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Chyba będę musiał ATH wreszcie posłuchać ;) W sumie brałem je pod uwagę przy kupnie K551, ale AKG miały grać lepiej.

 

Co do Yamahy jak to gra? Wyglądają jak rebrand Beatsów :P Możesz powiedzieć coś więcej @Markonelli może ktoś inny słuchał?

 

Co sądzicie o jakichś Focalach?

Yamaha pro400 jak gra?

Sprzedałem dla nich Philips fidelio L2, które kupiłem zastępując AKG k550.....

Słucham hard rocka, rocka, alternatywy, indie, trochę jazzu i bluesa..... W tych gatunkach Yamaha pro400 czuje się jak ryba w wodzie....

Źródłem u mnie jest ibasso dx90...

Po kolei :

BAS : potężny, wielowymiarowy, bardzo dobrze kontrolowany, nie wylewajacy się na średnicę.

Średnica : wyraźna, dzwieczna, nie schowana...... Słuchając słuchawek grających typowe V można by powiedzieć, że w Yamaha pro400 jest wręcz wypchnieta.

Góra : dobrze słyszalna, detaliczna, nie syczy i nie kluje po uszach

Scena: bardzo szeroka jak na słuchawki zamknięte, dość głęboka, słuchacz jest blisko wydarzeń na scenie, nie ma oddalenia dźwięku od słuchacza.

 

Słuchawki są bardzo wygodne, bardzo fajnie wykonane. Może i są Beatsopodobne, ale dla mnie to nie wada (zaleta tez nie ;) )

Na pewno nie są neutralne, brzmią rozrywkowo, wręcz koncertowo.

Bardzo łatwo je napędzić , ale taka pełnię brzmienia i dynamikę uzyskują z dobrym źródłem (u mnie na ibasso dx90 jest kapitalnie!) Uwaga! SĄ GŁOŚNE!

A jednocześnie to moje pierwsze słuchawki, które tak fajnie grają w skali mikro głośności....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności