Skocz do zawartości
  • 0

Zamknięte słuchawki 400-500 zł na miasto .


Patro_Forever

Pytanie

Witam forumowiczów,

Jako że moim zdaniem podałem zbyt mało informacji to postanowiłem napisać wątek od nowa .


Potrzebuję zamkniętych słuchawek na miasto z bardzo dobrą izolacją od otoczenia do 400zł . Mogę dołożyć maksymalnie 100zł . Słuchawki mają być nowe . Najlepiej nie z allegro , gdyż chciałbym zamówić najlepiej ze sklepu ewentualnie ze sklepu internetowego .

Alegro nie preferuję , gdyż miałem liczne niedogodności z tą stroną . Przejdźmy do tematu .
Słuchawki głównie będą do autobusu aby móc posłuchać sobie muzyki w drodze do szkoły i do domu. Źródłem będzie przeważnie SGS3, ale jeśli trzeba będzie wzmocnienia, to mogę wyskrobać dodatkowe 60zł na ten cel na jakiegoś FiiO E6 czy coś.

Muzyka to głównie hardstyle , dubstep, hiphop , elektro . Słuchawki najlepiej nie rzucające się w oczy, wytrzymałe. Co do dźwięku nie mam specjalnych wymagań. Ważne jednak aby były z dobrej jakości głębokim basem, ale takim, który nie będzie mi zalewał reszty pasma.

Do tej pory miałem AKG K518 DJ , dzwięk miały dobry jednak dociskowa budowa nie spełniała moich oczekiwań , poza tym mam je już ponad 2 lata i zdecydowałem się na kupno czegoś lepszego .

Pozdrawiam i czekam na odpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Cena w sklepie to 640 zł + do tego nie podałeś żadnych argumentów . Skąd mam wiedzieć że te słuchawki są nowe skoro różnica między cenami to 200 zł ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Są jak nowe i warte tej kasy, wykonanie i użyte materiały w tych słuchawkach to najwyższa światowa.

http://muzostajnia.wordpress.com/2014/09/18/moje-male-spostrzezenia/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Przeczytałem opinie na ich temat i wynika z tego że potrzebuję bardzo dobrego wzmacniacza ,a do tego dzięki skupiają się na górnych dziękach co jest odwrotnością tego czego potrzebuję .

Edytowane przez Patro_Forever
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

To ja polecę coś kompletnie innego. Focal Spirit One. Wygodne, grające cieplo i przyjemnie, a do tego dość eleganckie i łatwo napędzalne.

 

Ale Momentum też są spoko opcją :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Gdzie to przeczytałeś? Bzdury totalne. Zerknij do tekstu który podlinkował kolega jd1210.

O dzięki brewamator, to samo miałem właśnie napisać. A dokładnie te pierwsze dwa zdania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Przeczytałem opinie na ich temat i wynika z tego że potrzebuję bardzo dobrego wzmacniacza ,a do tego dzięki skupiają się na górnych dziękach co jest odwrotnością tego czego potrzebuję .

 

MOE dobrze już grają z byleczego. I jeśli coś jest w nich faworyzowane to dolne zakresy (konkretnie midbas), a na pewno nie górne.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Spirit One nie są zrównoważone, broń Boże. To tak samo zaakcentowane na dole słuchawki jak Sennki Momentum Tylko nie zapomnij o paragonie za Focale, bo pierwsze sztuki miały problemy z pękaniem wewnątrz muszli, ale wymieniali je bezproblemowo na nówki, w których poprawiono ten feler. Miałem 3 pary na sobie i żadna nie miała już tego problemu, także myślę że już nie ma tych egzemplarzy na rynku :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

To ja polecę coś kompletnie innego. Focal Spirit One. Wygodne, grające cieplo i przyjemnie, a do tego dość eleganckie i łatwo napędzalne.

Ale Momentum też są spoko opcją :)

Takie pytanko, Spirit One były od poczatku w podobnej cenie czy ostatnio znacząco potaniały ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Mam dziwne wrażenie, że faktycznie były droższe, ale potaniały odkąd weszły Spirit Pro i Spirit Classic. Tak czy owak, bardzo fajna alternatywa dla Momentum czy ATH-M50.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Miałem MOE, tłumienie jest w nich niestety żadne. To już CAL-e stare lepiej tłumią (a po modzie Perula to już w ogóle :)). Zmieniłem MOE na HD-25 II i te dopiero są wytłumione. Ale i kosztują więcej niestety. Może Beyery Custom One Pro?

Edytowane przez ortega
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

 

Miałem MOE, tłumienie jest w nich niestety żadne. To już CAL-e stare lepiej tłumią (a po modzie Perula to już w ogóle :)). Zmieniłem MOE na HD-25 II i te dopiero są wytłumione. Ale i kosztują więcej niestety.

 

Tłumienie i wygoda to jedyna bolączka tych słuchawek. Wykonanie, jakość dźwięk, łatwość napędzenia warte są rozpatrzenia.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

 

 

Miałem MOE, tłumienie jest w nich niestety żadne. To już CAL-e stare lepiej tłumią (a po modzie Perula to już w ogóle :)). Zmieniłem MOE na HD-25 II i te dopiero są wytłumione. Ale i kosztują więcej niestety.

 

Tłumienie i wygoda to jedyna bolączka tych słuchawek. Wykonanie, jakość dźwięk, łatwość napędzenia warte są rozpatrzenia.

 

Z tym się zgadzam, brzmieniowo są rzeczywiście niezłe. Ale w domu :) W środkach masowego transportu słychać już gorzej.

Edytowane przez ortega
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

 

 

 

Miałem MOE, tłumienie jest w nich niestety żadne. To już CAL-e stare lepiej tłumią (a po modzie Perula to już w ogóle :)). Zmieniłem MOE na HD-25 II i te dopiero są wytłumione. Ale i kosztują więcej niestety.

 

Tłumienie i wygoda to jedyna bolączka tych słuchawek. Wykonanie, jakość dźwięk, łatwość napędzenia warte są rozpatrzenia.

 

Z tym się zgadzam, brzmieniowo są rzeczywiście niezłe. Ale w domu :) W środkach masowego transportu słychać już gorzej.

 

Małe są, za małe. Gdyby to była wielkość chociażby Cal, to poprawiła by się wygoda i tłumienie. I już pewnie były bu u mnie.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Hd 380 pro. Tylko moim zdaniem ze wzmacniaczem. Ja msn do nich e07k i jestem zakochany. Tłumuanie genialne. Wygodniejszych na głowie nie miałem. I jak na zamknięte całkiem fajna scena. Ja kupiłem lekko używane za 400zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Witam forumowiczów po tak długiej przerwie :) Orendze nie chciały współpracować ze mną , odciely mi internet na długi okres czasu z powodu tzw "awarii masowej" która trwała przez jakiś tydzień niestety byłem szczesciarzem i jako jedyny z okolicy nie miałem internetu :) A wracając do tematu ; od około tygodnia jestem szczęśliwym nabywcą słuchawek FOCAL SPIRIT ONE i dziękuję Szanownemu Panu "nismovsky" za pomoc również innym użytkownikom :). Co prawda zmieniły mi się lekko gusta muzyczne jednak jestem zadowolony :) Taka ciekawostka na koniec , kolega chciał sobie kupić te słuchawki bo mu się tak bardzo podobał dźwięk słuchając disco polo jednakże kiedy mu powiedziałem cenę to oświadczył ze " mam coś z głową wydając tyle na "głupie słuchawki" . Powiedział ze maksymalnie by wydał 75 zl :)

 

Przepraszamy ze pisze tak nieskladnie ale musze sie nauczyć egzamin z pneumatyki :/

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności