Skocz do zawartości
  • 0

Douszne/Dok | max 200 PLN | Telefon + aktywność fizyczna


SBIT

Pytanie

Witam. Jestem nowym forumowiczem tego forum i chciałbym się również przywitać ze wszystkimi userami ;)
Chciałbym zapoznać się z Waszą rekomendacją dla słuchawek dousznych lub dokanałowych do 200 PLN.

 

Aktywność przyszłych słuchawek: SPORA (często wychodzę z domu, zdarza się podróżować miejską komunikacją, uprawiam sport i uwielbiam słuchać muzyki)
Słuchawki potrzebne mi będą do słuchania: Głównie elektroniki (Techno, Hard Techno, Minimal), Czasem zdarzy się również rap a metal to sporadycznie.

Miło by było czuć głębię basu ale również nie zapominając o reszcie pasma

 

Słucham na : Xperia J (czytałem o problemach z kompatybilnością) + powerAMP / Jakość utworów : MP3@256-320kbps / W bardzo niedalekim czasie mam zamiar uzbroić się w nowszy model Xperii więc dobrze by było, gdyby owy sprzęt był kompatybilny z tego typu urządzeniami

 

Myslałem o SoundMAGIC EP30 z dousznych bądź ewentualnie dokanałowe NuForce NE-700X lub ATK q350 ale boję się o to, że nie będą kompatybilne...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Problem z kompatybilnością występuje tylko w przypadku słuchawek z mikrofonem i pilotem 3-przyciskowym. Z żadnymi innymi nie miałem problemu z tym telefonem. Więc jeśli będziesz chciał słuchawki z mikrofonem to szukaj takich, gdzie jest jeden przycisk (czyli zdaje się, że duża większość...).

A tak poza tym, to jest jeden z chyba najczęściej przewijających się tematów i propozycji jest mnóstwo, polecam przejrzeć kilka dla rozeznania.

Z tych co podałeś miałem okazję słuchać tylko ne-700x i moim zdaniem przy takich wymaganiach powinieneś być zadowolony. Możesz poczytać jeszcze o FA Eterna - mnie osobiście bardziej podeszły. FA Tandem, SoundMagic E10...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Po przeczytaniu recenzji do SM e10 i porównaniu ich do ep30 (na ich minus) zacząłem się właśnie zastanawiać nad tymi dokanałowcami... Hmmm

Doedukowuję się właśnie o tych NU FORCE'ach bo AKG porzuciłem chyba w tym zestawieniu... Dzięki za sugestie ;)

 

 

 

Ja ze swej strony polecam brainwavz M1 oraz M5 :)

 

A mógłbyś jakoś zestawić te modele z Sound Magic E10 oraz Nu Force NE700x?

Miałeś z nimi styczność? Szperałem, ale jednak nie umiem zestawić do kupy porównania tych sluchawek. Różne opinie....

Edytowane przez SBIT
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności