Skocz do zawartości

Co Lepsze?


Diek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich, nadal zastanawiam się nad kupnem playera i postanowiłem nie wydawać na niego aż tak dużo kasy jak na początku. Więc moje poszukiwania trochę bardzie zacieśniłem i skończyłem finalnie na dwóch odtwarzaczach: iRiver H10 junior (+stacja dukująca) i creative zen V plus.

Osobiście jestem przekonany do irivera, ale ma on tylko 1gb pamięci i nie ma radia. Wszyscy mówią: bierz be radia, bo i tak z niego nie będziesz korzystał. Jednak ja czesto używałem radia w swoim poprzednim playerze, szczególnie wieczorami, gdy leciała moja ulubiona audycja. I tu z rozwiązaniem wychodzi mi creative, ma pojemnośc do 4gb no i ma radio:) Sortowanie muzyki jrest takie samo jak w iriverze, a do tego odtwarza on filmy (co nie jest aż tak istotne).

Wybierając irivera niechciałbym się przejachać na tym że za jakiś czas nie będe miał miejsca na swoją muzę i będe zmuszony często ją kasować (używam zwykle mp3 z bitrate 190-320 kbps). A i radyjka nie chce sobie dokupować za jakieś 150 zł... Więc czy uważacie, że lepszym wybrem będzie creative?

Juz mówię ze nie jestem zbyt wymagający co do dźwięku, póki co wystarcza mi mój 5 letni odtwarzacz cd thomsona i koss spark plug... Ale nie jest dla mnie wygodna cała zabawa w cd... Więc dlatego chęć kupna odtwarzacz:)

Bardzo proszę was o szybką odpowiedź, ponieważ jeszcze w tym tygodniu będe kupował jeden z nich a chciałbym wybrać opcję najlepszą.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności