Skocz do zawartości
  • 0

basowe słuchawki dokanałowe over the ear od 150-250 zł do Xperia L


drummer1974

Pytanie

 

Witam,jestem tutaj nowy.Do rejestracji na tym forum zmusil mnie kolejny nieudany zakup słuchawek.Na początku powiem że słucham muzyki jungle,drumnbass,dubstep,ragga itp tzw roots i poszukuje dobrych dokanałówek z dobrym basem,nisko schodzacym a jednocześnie miękkim.Koniecznie musza posiadać mikrofon bo będą wspólpracowały z moją Xperią L.Z tego co wiem jest to grajek ciepły i ciemny.Potrzebuje tych słuchawek zeby korzystać z nich równiez w pracy i najlepiej żeby były over the ear lub posiadały zauszniki.Wcześniej miałem takie sluchawki Soundmagic MP21 i sprawowały sie wysmienicie,posiadały dobry bass,troche wycofaną górę ale byłem z nich zadowolony.Jednak z czasem rozkleiła sie najpierw jedna pózniej druga i troszke sie zawiodłem jakoscią wykonania.Szukajac po forach natrafiłem na creative MA200,typowo do telefonów z androidem.Kupiłem i jakoscią dżwieku jestem zachwycony,dobry miękki bass,dużo góry,dobrze wytłumiaja ale....wypadaja lub wyslizgują mi sie z uszu podczas pracy(wykonuje ruchy monotypiczne,duzo kręcę głową)zauszniki tez nie pomagają.Wlasnie conajmniej tego typu słuchawek bym potrzebował ale z zausznikami lub do zakładania over the ear.Koniecznie z mikrofonem.

Ostatnio kupiłem Soundmagic EH11 i powiem krótko:NIEWYPAŁ!!!Dam im jeszcze szanse,jestem na etapie wygrzewania ale juz teraz widzę ze pieniądze poszły w błoto.Dlatego proszę o pomoc.

Jeszcze 2 pytania

1 co sadzicie o Brainvawz R1+?

2 Gdzie w polsce można kupic Fisher Audio Eterna(z mic),ponoć basowe potworki?

Za słuchawki mogę dać od 150-200 zł,ewentualnie do 250 zł

Za wszystkie sugestie z góry dziekuje i liczę na fachową pomoc w wyborze.

Pozdrawiam :)

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności