Skocz do zawartości
  • 0

Słuchawki pod laptopa (200-300zł)


pb03

Pytanie

Witam,

 

Posiadam laptopa Samsung NP550PC i jak w temacie chciałbym kupić do niego słuchawki.

Na czym mi zależy? Aby były nauszne, zamknięte, w cenie do 300zł.

Mają służyć do słuchania muzyki (słucham muzyki wszelakiej a nie gatunków, jednak w znacznej części jest to muzyka gitarowa - duuużo akustycznej, ale też rock/metal).

Zastanawiałem się nad Shure SRH240A do wyciągnięcia nawet za 200zł. Ewentualnie rozważałem dopłatę do Sennheiser HD439.

I tu już pierwsze pytanie: czy opłaca się dopłacać do HD439? Różnica na plus będzie zauważalna?

Może jakieś alternatywne firmy/modele? Słyszałem pozytywne opinie choćby o Superlux HD681 czy Takstar HD2000, ale to już sprzęt troszkę tańszy (choć wiem, że nie koniecznie musi być gorszy).

Zależy mi na możliwie najlepszej jakości dźwięku, fajnie gdyby też trochę ze mną wytrzymały (:

 

Pozdrawiam i liczę na pomoc (:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Właśnie porozglądałem się więcej i wstępnie skłaniam się do Cresyn C750H.

I tu moje kolejne pytanie: czy słuchając muzyki na laptopie choćby np. przez Spotify będzie zauważalna różnica między C590H a C750H? Bogatsze, bardziej szczegółowe brzmienie?

I od razu zapytam żeby nie zakładać kolejnego tematu. Załóżmy, że kupię C750H. Chciałbym dokupić jakiś tani odtwarzacz mp3, wygląd bez znaczenia, żeby jakość dźwięku była dobra. Co można kupić do +/- 200zł? Sansa Clip+? Znajdę coś lepszego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Jak już kupujesz słuchawki pod laptopa to warto rozejrzeć się również, za jakąś kartą USB albo wzmacniaczem zewnętrznym, żeby wydobyć ze słuchawek jak najwięcej. Czasem jest tak, że ludzie wyłożą kilka stów na porządne słuchawki, a kiedy podepną je pod komputer okazuje się, że szału nie ma. Strzelam, że w laptopie masz integrę. Co do odtwarzacza... szukasz nowego czy używanego? Bo jeśli używka wchodzi w grę to popatrz sobie na I pod'y Touch, 3 generację dostaniesz już w granicach ~200zł. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Dzięki wszystkim za podpowiedzi (:

Ktoś mógłby podsunąć jakiś wzmacniacz albo kartę zewnętrzną? Nada się FiiO E6?

Fostex ciekawa propozycja, ale widzę że są półotwarte. Bardziej skłaniam się do zamkniętych.

 

Ewentualnie ktoś jeszcze jakiś odtwarzacz godny polecania?

 

 

Edit: Cały czas szperam i czytam... Jak się ma kwestia C750H do C560H? Warto dopłacić? Różnica w brzmieniu zauważalna? Bardzo mało opinii i recenzji jest o C560H.

Edytowane przez pb03
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności