Skocz do zawartości
  • 0

Słuchawki dokanałowe do clipa plus70


Dzizass

Pytanie

Witam. Więc do rzeczy :) poszukuję w miarę kompaktowych, wytrzymałych słuchawek do kwoty około 150zł-170zł słuchawki będą grać z clipem plus. Z racji tego że clip jest ciepłym grajkiem skłaniałbym się w stronę czegoś o neutralnym brzmieniu. Na razie na moim stole operacyjnym leżą martwe SM PL11 i czekają na wymianę jacka ale nie chce robić kluchy ciepłego z ciepłym. Muzyka jakiej słucham to głównie muzyka klubowa, dupstep, rap, czasami techno czy disco... sporadycznie rock czy coś starego (depeche mode, modern talking) więc przydałoby się żeby w tym połączeniu słuchawki miały siłę dobrze zabrzmieć na samym dole ale żeby też nie przysłaniało to reszty pasma. W oko wpadły mi brainwavz R1, AKG K323, brainwavz M1, i yamaha eph-20, soundmagic E10. Co myślicie o tych słuchaweczkach i co polecacie od siebie do tego grajka w tej cenie i do tej muzyki :) Od razu zaznaczam że słuchawki nie będą mieć lekko (rower,siłownia,spacery,uczelnia). Zdaję się tlko na Was niestety nie mam możliwości pojechania do mp3 store na odsłuchy ..

Pozdrawiam wszystkich :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Miałem podobny dylemat przy wyborze słuchawek do latania po mieście, padło na E10 bo nasłuchałem się że R1 mają szeroką tulejkę i nie każdemu mogą pasować.

 

Używam ich z Nexusem 4, Nano 1g, słuchałem ich również na Sansie Fuze przez jakiś miesiąc czy dwa, nie gra to może tak samo jak clip ale powiedzmy podobnie i podobają mi się na każdym z połączeń.

 

Druga sprawa że lubię bas, w Nexusie go nawet trochę podbijam, góra trochę za krótka i za mało szczegółowa ale pamiętajmy że gadamy o słuchawkach za 150 złotych.

 

Jak lubisz bas i średnie to Ci podejdą, też słucham sporo rapu, trochę ostatnio mniej ale jednak metalu/orkiestry/jazzu/folku i je lubię w tych gatunkach.

 

No i są pancerne, upadały mi, "naciągnąłem" je parę razy, w sensie że mogłem wyrwać kabel przypadkiem, uprałem je, po upraniu suszyłem na balkonie, zaczął padać deszcz, zdjąłem po jakiejś godzinie albo dwóch jak się zczaiłem, wrzuciłem więc na kaloryfer, wysuszyłem i grają do tej pory.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Szalone Mango dziękuję za odpowiedź :) O Pancerności co niektórych modeli SM to akurat się przekonałemna własnej skórze moje pl11 podczas półtora roku spędzonego ze mną jeździły na rowerze w deszczu , chodziłem z nimi zimą, wyprały się w pralce, i dość długi czas nosiłem je bez klipsa który gdzieś zapodziałem i kabel był cały czas szarpany a mimo to dopiero teraz padł w nich tylko jack... dzisiaj go wymieniłem niestety na chińczyka za 2,50.. i co się okazało jak kręce odpowiednio jackiem to gra a czasami nie .....Plusem jest to że cały czas mają ten swój czarujący (jak na słuchawki za 60zł -bezkonkurencyjny) dźwięk :) Własnie szukam czegoś co będzie potrafiło zagrać dobrym basem ale bez przysłąnięcia pozostałych pasm :) Kolejne pytanie do Was forumowicze - miał ktoś styczność ze słuchawkami AKG K323 ? Jak na swój rozmiar ponoć grają dość dobrze ..nie ukrywam że ich design i rozmiary przyciągają .. miałem około 4 pary słuchawek akg i jak na razie żadna z nich mnie nie zawiodła chociaż nigdy nie oszczędzam swojego sprzętu, a grały .... dokładnie tak jak miały a nawet lepiej :) Na zagranicznych stronach jest sporo informacji na temat ich brzmienia niestety dopiero zaczynam przygodę z prawdziwym audio i nie mam takiego zasobu fachowej terminologii (i angielskiego ^^) żeby zrozumieć co tam nabazgrano. Jak na razie pierwsyz kandydat to E10 :D

Pozdrawiam wszystkich :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności