Skocz do zawartości

Odtwarzacz i słuchawki do koszykówki


Rekomendowane odpowiedzi

Jeżeli chodzi o słuchawki do intensywnego treningu to Ja polecam Meelectronics Sport-Fi M6P z drugiej generacji. Są mega wygodne, posiadają przewód który układa się wokoło ucha pod wpływem ciepła, a dotego całkiem ciekawie grają. Sam używam i sobie chwalę. Na pewno nie będą wypadać ;)

Tutaj na stronie producenta możesz poczytać sobie:

http://www.meelec.com/Sport_Fi_M6P_Memory_Wire_In_Ear_Earphones_Black_p/ep-m6p2-bk-mee.htm

Edytowane przez bigmaras
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt nie podpowie, bo koszykówka to sport drużynowy i kuriozalnym jest uprawianie go w słuchawkach ;) Jeśli już koniecznie chcesz np. potrenować rzuty itp. to kup sobie Clip+ / Clip Zipa i jakieś tanie doki, bo kabel przy gwałtownych szarpnięciach i tak odmówi Ci kiedyś posłuszeństwa. Te Sony są mało popularne, więc nie liczyłbym na Twoim miejscu na duży feedback.

 

Ale najlepiej zrób tak: jak grasz w kosza to graj w kosza, a nie słuchaj muzyki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

To co myślicie o Sony NWZ-W273 lub NWZ-W274S?

Opłaca się w nie zainwestować? Sprawdzą się przy koszu?

I jak tak, to które lepsze?

 

Mam NWZ-W273, na siłownię sobie kupiłem. Gra to fajnie (mięsiście i basowo, z fajną sceną), wygodne (łatwo o nim zapomnieć), bardzo porządnie się zasysa w uszach. W zestawie masz też gumkę żeby ściągnąć pałąk na karku jakby nie trzymał się pewnie (u mnie to niepotrzebne). Poza tym można w nim pływać do 2m zanurzenia bodajże (nie testowałem). Ogólnie polubiłem go też na codzień (brak kabla jest fajny plus obsługa na uszach bez grzebania w kieszeniach). Do sportu IMHO nie znajdziesz nic innego lepszego.

 

Edit:

I warto poszukać całego czarnego bo jak widziałem czarny-turkus albo biały są około 50zł droższe (bezsens).

Edytowane przez 4ndr3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Ale najlepiej zrób tak: jak grasz w kosza to graj w kosza, a nie słuchaj muzyki.

No ale jak się gra prawie codziennie samemu, to zawsze milej z muzyką :D

 

@

4ndr3

Dzięki wielkie za odpowiedź :)

 

A te wersje NWZ-W273, a NWZ-W274S, to się czymś od siebie różnią?

Po za ilością pamięci?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co oznacza S ale tak, ostatnia cyferka oznacza ilość pamięci. Dla 3 to 4GB, dla 4 to 8GB. Bez ekranu i obsługi FLAC IMHO 8GB lekko nie ma sensu a pewnie jest ze stówkę drożej.

S może oznaczać kolor... w sumie nie wiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności