Skocz do zawartości
  • 0

Słuchawki do sansa clip+


Yagami

Pytanie

Mam zamiar kupić odtwarzacz i z tego co się dowiedziałem to najrozsądniejszym wyborem jest sansa clip+

 

Na aukcji widziałem wersję 2gb za 85zł a więc bardzo tanio. Czy jest jakaś różnica między wersją 2 a 4 gb oprócz dostępnej pamięci?

 

Do tego odtwarzacza planuje zakupić słuchawki dokanałowe, mogę dać max. 200zł ale tylko jeżeli warto dokładać.

 

Aktualnie rozglądałem się za czymś tańszym i podobnież Sony MH1 dają radę

 

Co do muzyki to słucham prawie wszystkiego, to zależy co mi wpadnie w ucho lecz głównie to rock, pop, rapcore, punk hardcore ~ metal, hiphop sporadycznie, raczej pojedyncze piosenki

 

Nie słucham dubstepów, techno i tym podobnych klimatów

Edytowane przez Yagami
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Różnicy w dźwięku pomiędzy wersją 2gb a 4gb nie ma, to tylko pojemność;). Dobrze by było jak byś sobie wgrał RB, poszerzy on możliwości playera.

 

Co do słuchawek, to warto poszukać używane shure se215 albo zaryzykować i kupić w Saturnie za 40zł shure dla ubogich czyli tdk eb950. Jak za swoją cenę tdk grają bardzo dobrze, o wiele lepiej od MH1, jednak do se215 im brakuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

shure se215 kosztują około 300-350zł i pytanie czy warto wydawać tyle pieniędzy na słuchawki?

Jak się one zgrają z clipem jeżeli chodzi o rock, pop, rapcore? : >

 

Jeżeli słuchawki są warte swojej ceny to ewentualnie mógłbym je zakupić lecz wolałbym coś raczej w przedziale 150-200zł żeby później się nie rozczarować : )

 

A co można powiedzieć o fischer audio eterna PRO?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

ja wziąłem wersję 4GB plus kartę pamięci

 

jeśli dobrze pamiętam to wersje 4 i 8 GB mają trochę lepszą baterię od modelu z 2GB

 

a na baterie trzeba uważać bo ja na ten przykład na początku byłem bardzo zawiedziony

producent deklaruje chyba 15 godzin pracy,

a mój nowiutki CLIP+ nie chciał za nic grać dłużej niż 7godz. z minutami

ale po wgraniu RockBox'a wielka niespodzianka - bateria 'ożyła'

testowałem wiele razy - w sumie łatwo to zrobić bo RB sam mierzy czas pracy od ładowania

i chyba mam szanse rekord świata bo przekroczyłem 20 godzin na jednym ładowaniu

tylko nie mogę teraz znaleźć statystyk baterii na stronie RB

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Dzięki za info, myślę że i tak dołożę do sansa clip zip 4gb, niewielka różnica w cenie a zyskuję się kolorowy wyświetlacz, więcej miejsca itd.

 

Z tego co wyczytałem jest na niego stabilny rockbox a więc na pewno go zainstaluje

 

Najgorszy problem mam ze słuchawkami, shure215 mają bardzo dobre recenzje lecz myślę że każde słuchawki powyżej 100zł z sansą wywołają u mnie zachwyt

 

Więc ponawiam pytanie, najlepsze słuchawki dokanałowe do sansy (rock, pop, rapcore) w przedziale cenowym 150/200zł?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Podłączę się do tematu i zapytam:

1) co takiego dodatkowego i ważnego, oprócz dłuższego czasu działania i korektora da wgranie RockBoxa?

2) jakie słuchawki nausze zgrają się najlepiej z clipem+? Dodam, że słucham muzyki głównie dance i pop, trochę rocka i odpowiada mi dźwięk (aune t1 - dodaje średnicy + dt 990 pro - dźwięk o charakterze "V"). Aktualnie korzystam z ath-ws55 i jestem z nich średnio zadowolony, są też mało wygodne.

3) czy rzeczywiście w wersji 4GB jest lepsza bateria niż w wersji 2GB?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności