Skocz do zawartości
  • 0

sluchawki nauszne 200-300zl


gege669

Pytanie

Tak jak w temacie poszukuje słuchawek nausznych w przedziale cenowym 200-300zl , będą mi one służyły głównie do komputera więc mile widziany wbudowany mikrofon. Chciałbym żeby dobrze się też sprawowaly w grach fps (cs , cod). Muzyka jaką słucham to w większości elektroniczna. Budowa słuchawek: zamknięte.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Tylko dzisiaj to już n-ty taki temat...

 

Tu z mikrofonem: http://www.audiofanatyk.pl/recenzja-sluchawek-superlux-hmc631/

 

Do 200-300 złotych bez mikrofonu polecane są Takstary wszelkiej maści - od HD2000, Pro80. Możesz jeszcze sprawdzić Creative Aurvana Live.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

A co jest lepsze? Kanapka z wędliną czy z serem? Boże, ludzie... Przecież to są kwestie preferencji i należy najlepiej samemu sprawdzić. Jeden powie, że Takstary, drugi że AKG i obaj będą mieli rację.

 

Ja powiem, że wolę AKG, bo Takstarów nie słuchałem, a K619 posiadałem do niedawna i byłem z nich bardzo zadowolony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Pozwolę sobie podpiąć się pod ten temat.

Także szukam słuchawek nausznych w tym przedziale cenowym, jednak bez mikrofonu. Nauczony innymi tematami wiem, że lepiej mieć go osobnego (u mnie Zalman zm-mic1).

Najważniejsze wymagania to:

- wygoda, ponieważ mogą być na głowie przez parę h,

- charakterystyka dźwięku podobna do Phonaków Audeo

 

Źródło to Fiio E10 lub też głośniki Logitech Z906 (w nich chyba też jest jakiś DAC jeśli się nie mylę)

 

Zastanawiałem się nad Takstarami jednak jest to dla mnie zbyt nieznana firma, żebym mógł sobie wyrobić jakieś zdanie :)

 

Z góry dziękuje za pomoc!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

se.BooL - jeśli mogą być otwarte to polecam Audio technica TAD400, wyśmienite do jazzu, doskonały wokal, nie ma ostrości na górze, jest przestrzeń, dobra separacja instrumentów, instrumenty mają fakturę i swój tembr, są zróżnicowane, do muzyki instrumentalnej dołu nie brakuje. Jazz na nich to prawdziwa przyjemność. :D

 

Oczywiście potrzebują dobrej jakości plików lub audio-cd. Im lepszy wzmacniacz/dac tym są w stanie pokazać więcej, dobrze zgrywają się z Music Hall ph25.2. Wydaje mi się że ten wzmacniacz ma dość oszczędną górę, ale dobrze wypełniony dół i wyśmienitą średnicę, przy TAD400 pokazuje się również dobrej jakości góra. :P

Edytowane przez Rajmil
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności