Skocz do zawartości
  • 0

Nauszne |200-300 pln


sqn

Pytanie

Witam,

wiem że na tablicy jest podobny temat ale kolega tam słucha zupełnie innej muzyki więc postanowiłem założyć swój. Szukam słuchawek w rozsądnej cenie(tak jak w temacie około 200-300 złotych), słucham głównie rapu, muzyki elektronicznej, wiec bardzo ważny jest dla mnie solidny bass. Głównymi faworytami sa klasyczne AKG 518 DJ oraz nowe MDR-XB600 lecz w wielu recenzjach AKG uznawane są za niewygodne, a nowe XB są zupełnie mieszane z błotem. Nie mam zbytnio jak sprawdzić sobie tych canów, zawsze chcialem mieć xtra bassy ale niestety spózniłem się z kupnem 500 i teraz dylemat czy te 600 na prawde są takie słabe jak ludzie mówia czy to tylko zbyt wysokie oczekiwania pozostawione po 500 ? Może macie jakieś zupełnie inne propozycje z bassem który urwie mi głowe a bez minusów modeli przezemnie wymienionych ?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Dzięki za odpowiedzi, grały będą w domu na Kenwoodzie KAF-1010 4x45W, a na dworze pod zwykłym ****ianej jakości smartfonem więc tutaj pytanie czy lepiej kupić droższe słuchawki tak jak polecacie czy może zostać przy modelach za 150-200 zł a za resztę kupić jakiś przenośny wzmacniacz ? widziałem że takie rzeczy są ale mam z tym zerowe doświadczenie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Poczytaj opinie w osobnym temacie słuchawek AKG K618. Z tego co widzę większości pękają, więc ja bym jednak tak szybko ich nie polecał. Na Twoim miejscu kupiłbym Superluxy EVO i do tego wzmak FiiO E6 - będziesz więcej niż zadowolony przy takim typie słuchanej muzyki.

Edytowane przez Fanatik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Kolejni, którzy powtarzają za pierwszymi kupującymi. AKG poprawiło ten pałąk z K618/619, bo jakoś ostatnio o ich pękaniu słychać tylko od ludzi, którzy ich nie posiadają. Powtarzanie starych informacji i tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Tylko, że 618/19 są trochę za drogie dla mnie gdyż kupiłem już wzmacniacz słuchawkowy za 100wke więc budżet trochę spadł ;) jak pisałem zastanawiam się między AKG 518 a Superluxami, przyznaję że na rzecz AKG przemawia to że czytałem iż bardzo dobrze sprawdzają się podczas biegania, siłowni, jazdy rowerem. Boję się że superluxy mogą być trochę zbyt studyjne jak na mój styl życia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Jak słuchasz głównie rapu to z K518 powinieneś być zadowolony, ale one są niewygodne i dość mocno uciskają uszy dlatego do domu na dłuższe odsłuchy średnio się nadają...

Superlux EVO MK2 za to są wygodniejsze, ale na miasto się nie nadają.

 

 

Może Superluxy do domu, a na miasto np. tanie i świetnie grające doki Philips SHE3590?

Sam głównie słucham rapsów i po zmianie EQ w Touch 3g SHE3590 spisują się na piątkę. Kusztują ok 35zł, a dźwiękowo po wstępnym wygrzaniu powinny cię zaskoczyć pozytywnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Naprawdę rzadko zdarza mi się słuchać muzyki na słuchawkach w domu dłużej niż 2-3h gdyż przeważnie używam kolumn, jedynie w nocy żeby sąsiadów nie straszyć przełączam się na słuchafony;) Będę jutro w okolicach Saturna to podejdę, może je mają i sprawdzę samemu czy są aż tak niewygodne, ale już jestem prawie przekonany do K518. Dzięki ogromne Wam wszystkim za poświęcony czas i pomoc ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Bylem w Saturnie, te 518 wcale tak nie męczą głowy, możliwe że to przyzwyczajenie z tanich ****ianych słuchawek, ale jak dla mnie są mega wygodne ^^ Już jestem przekonany że je kupie, pozostało ostatnie pytanie z mojej strony, orientujecie się może czy wersja DJ od LE różni się tylko długością kabla i wyborem kolorów czy w brzmieniu też coś tam pozmieniali ? Pozdrawiam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności