Skocz do zawartości

Głośniki bezprzewodowe pod iPada do rozsądnej ceny


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, poszukuję głośników do domu, jest to mój pierwszy stacjonarny zestaw, dlatego też, jestem w tym temacie zielony. Od głośników chciał bym, żeby dobrze oddawały bas, były głośne i ogólnie mówiąc, żeby grały jakościowo ponad normę, a dźwięk mimo głośności, był czysty. Nie wiem na jakim etapie jest technika, ale bardzo bym chciał, żeby zestawem można było operować bezprzewodowo z iPada. Ma być to cały zestawik, bo nie posiadam wzmacniacza ani nic. Cena np. do 1000zł, i żeby dało się je latwo dostać. Same głosniki maja być przewodowe, pod prądem, nic na baterie itp.

Edytowane przez pytampytam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może warto popatrzeć na stację jbl on beat extreme ( wbudowany bluetooth). Świetny dźwięk z niesamowitym basem i są łatwe w przenoszeniu. Osobiście mam monitor audio ideck 200 i jestem bardzo zadowolony ( nie używam z produktami apple, lecę przez aux) ale wydaje mi się, że to nie jest stacja dla Ciebie z racji średniej ilości basu, całościowo są lepsze od jbl'a ale nie mają bluetooth.

 

Co do zestawu to trzeba się zastanowić czy warto kupować za 1000zł, chyba że używany ale z tym równie bywa. Napisz czy taka stacja Cię uszczęśliwia czy szukamy dalej (zestawu)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up Raczej w to wątpię.... zobacz jaką mają moc, skuteczność głośników czy chociażby pasmo przenoszenia ( choć tutaj bywa różnie). Osobiście wolałbym kupić coś sprawdzonego i dołożyć kilka stówek na lepszy dźwięk ( choć ja już swojego króliczka w tej kategorii znalazłem- Monitor audio iDeck 200 :woot: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie można też pomyśleć nad jakimiś typowymi zestawami takimi jak Modecom SHF120 czy Microlab Solo6c i dokupienia po prostu modułu który będzie odtwarzał muzykę z bluetooth - coś w stylu http://www.logitech.com/pl-pl/product/wireless-speaker-adapter


@up Raczej w to wątpię.... zobacz jaką mają moc, skuteczność głośników czy chociażby pasmo przenoszenia ( choć tutaj bywa różnie). Osobiście wolałbym kupić coś sprawdzonego i dołożyć kilka stówek na lepszy dźwięk ( choć ja już swojego króliczka w tej kategorii znalazłem- Monitor audio iDeck 200 :woot: )

 

Akurat Nuforce testował Maciux i zachwalał, tak jak inne opinie które można znaleźć na internecie są pochlebne. W Polsce ich cena to nawet 1500 zł więc cena na Amazonie 200$ jest całkiem całkiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziekuję bardzo za tyle odpowiedzi :) co do wielkości - nie ma ograniczeń, a raczej lepiej, żeby się nie mieściły w dloni. Nie ma być plątaniny kabli itp, ale same głosniki mają być typowo domowe, i nigdy domu nie opuszczać. Myślałem, że jak już są bez bluetootha, to nie da się tego "dodać". Podoba mi się ta koncepcja, zwłaszcza, że glosniki nie będą wyglądały jak "popierdółki" :)

 

 

Jesli będzie to można prosto zrobić, to w tym wypadku zmieniamy tok szukania na normalne głosniki, dwie kolumny, klasycznie.

 

Jesli mozna, prosil bym o zmiane nazwy tematu, samo - dobre glosniki do pokoju (1000zl)

Edytowane przez pytampytam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności