Skocz do zawartości
  • 0

Słuchawki dokanałowe do 150zł [Nexus 4]


maxver

Pytanie

Witam. Chcę w nastepnym tygodniu kupić słuchawki dokanałowe do Nexus 4. Od 6 czy 7 lat używałem Sennheiser CX150 i się już wysłużyły. Jeśli chodzi o muzykę to głównie elektroniczna: drum n bass, dubstep, trance, house, progressive electro ale również trochę rocka czy metalu, ale to zdecydowanie w mniejsze ilości. Według mnie CX150 miały przytłaczający bass, tak że mocno zakrywały i górę oraz troche mniej środek. Dlatego zależy mi na tym aby ten bass nie był tak przytłaczający abym mógł dobrze usłyszeć treble czy też vocal. W moich poprzednich słuchawkach, nie da się ukryć denerwował mnie plączący się kabel oraz słabej jakości kątowy jack pewnie przez to że był gumowy albo przez to że się po prostu zużył. Cena to ok 150zł.

 

Rozejrzałem się troche i znalazłem kilka modeli, jak uważacie które by mi najbardziej przypasowały?

 

  • SoundMagic E10
  • a-Jays Three
  • Brainwavz M1
  • JBL J-22

 

bonus:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Od siebie ogólnie mogę polecić Brainwavzy R1 które używałem z LG E975(ten sam sprzęt praktycznie) i było bardzo miło. Jedyne co to przydałoby się wgrać kernel z faux audio dla większej mocy na wyjściu albo chociaż ViperFX po roocie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Szczerze powiedziawszy ciężko o lepsze i bardziej uniwersalne słuchawki od R1 w tej cenie. Jedynie co przeszkadza to dosyć mocno wypchany środek pasma ale szybko idzie się przywyczaić a całościowo jakość dźwięku stoi na wysokim poziomie. Niestety musiałem je sprzedać - nie leżały mi za dobrze w uchu, albo wypadały albo nie było seala - a szkoda bo są to świetne słuchawki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Niestety musiałem je sprzedać - nie leżały mi za dobrze w uchu, albo wypadały albo nie było seala - a szkoda bo są to świetne słuchawki.

No to nie za ciekawie. CX150 idealnie się wpasowywały i były bardzo komfortowe. Właśnie w tych R1 tego się obawiam. Natomiast SM E10 są troche długie i jestem ciekaw czy nie beda przeszkadzały. Znajomy ma SM ES18 i nie są dużo większe a też mi pasują.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności