Skocz do zawartości

T10 W Zimie?


migotka21

Rekomendowane odpowiedzi

Jak powinno się traktować T10 w zimie? W instrukcji jest podana temperatura pracy 5-40 stopni Celsjusza. Czy to oznacza, że przez całą zimę nie będę mogła wynosić mojego T10 z domu? :unsure:

 

Czy bezpieczne jest przenoszenie odtwarzacza w zewnętrznej kieszeni kurtki? W wewnetrznej byłoby cieplej, ale za to trudno go obsługiwać. A może w torbie/plecaku? Jak na razie tak go noszę, ale co jeśli będzie mu za zimno? Wolałabym, żeby przetrwał do wiosny w dobrym stanie.

M.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak powinno się traktować T10 w zimie? W instrukcji jest podana temperatura pracy 5-40 stopni Celsjusza. Czy to oznacza, że przez całą zimę nie będę mogła wynosić mojego T10 z domu? :unsure:

 

Czy bezpieczne jest przenoszenie odtwarzacza w zewnętrznej kieszeni kurtki? W wewnetrznej byłoby cieplej, ale za to trudno go obsługiwać. A może w torbie/plecaku? Jak na razie tak go noszę, ale co jeśli będzie mu za zimno? Wolałabym, żeby przetrwał do wiosny w dobrym stanie.

M.

 

 

Wszystkie moje dotychczasowe playery i słuchawki wynosiłem na zewnątrz jak było nawet -15* i nic się nie stało :) Sęk w tym aby po powrocie z zimnego otoczenia nie włączać playera przez 0.5-1h czasu gdyż para wodna powstała na skutek nagłej zmiany temperatury może uszkodzić wewnętrzną elektronikę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pilot ralphowego iMP-ka miał podświetlenie EL (elektroluminescencyjne)... podświetlenie w T10 jest takie jak w każdym kolorowym monitorze LCD - "lampa" - nie powinno się mu nic dziać jak będzie w kieszeni... :]

 

ja zawsze odtwarzacze nosiłem całą zimą w kieszeni spodni i nigdy nie działo się im nic złego...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popatrzcie na telefony jak nosiscie i nic im sie nie dzieje :)

 

Przyznaję się bez bicia. W zimie noszę komórkę w plecaku zapakowaną w etui i dodatkowo (w naprawdę zimne dni) w polarową ściereczkę, a jak jest naprawdę paskudnie, zostawiam w domu. I nic jej się nie dzieje, a w każdym razie czwarta komórka z kolei bez problemów przetrwała zimę.

A mój T10 nie ma porządnego etui... i polarowego kocyka też nie. Biedaczek.

M.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje telefony od kiedy pamiętam noszę w kieszeni spodni ewentualnie kurtki. I nic im nie jest. Mój poprzedni odtwarzacz (jakiś kiepski no name 512) też nosiłem w kieszeni i nic mu nie było. Irivera zamierzam nosić albo na szyi albo w kieszeni i jestem pewien, że nic mu nie będzie. Przecież za coś dałem te 399 zł i mam prawo być pewien o to, że będzie wytrzymały (przecież wszędzie rekomendują go jako mocny odtwarzacz dla ludzi aktywnych).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności