Skocz do zawartości

Jaka dzwiekówa? dx czy FiiO e07k do SLhd681 evo


Rekomendowane odpowiedzi

Posiadam sluchawki Superlux hd681 evo. W przyszlosci planuje zakup głośników. Co bedzie lepszym nabytkiem Xonar dx(uzywany 200zl)+wzmacniacz

czy FiiO 07k (na allegro tylko nówki 350) biorac pod uwage to ze bede sluchał muzyki zarówno z sluchawek i głośników?

Z tego co wiem FiiO e07k to wzmacniacz sluchawkowy i karta dzwiekowa zewnetrzna czyli jesli podlacze głosniki to bedą działac z Fiio?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będą o ile będą aktywne, czyli będą miały swoje zasilanie. Ja bym wybrał fiio ze względu na to że możesz go jeszcze używać jako portable. No i na pewno zagra lepiej.

Karty dźwiękowe jeśli chodzi o jakość dzwięku, z reguły ( jak nie zawsze) odstają od daców w danym zakresie cenowym.

 

Zawsze w cenie fiio możesz ściągnąć coś z chinolandi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DAC'a pewnie z chin za 57$ a objective czasem pojawiają się na allegro lub na forum. Sabre daje neutralną barwę natomiast O2 służy głównie do napędu ( nie zmienia barwy). Od biedy wystarczy sam DAC ale od razu mówię jako posiadacz, że jest bardzo cichy jeżeli chodzi o słuchawki. Lepszy od O2 będzie taki wzmacniacz DIY Wzmacnaicz słuchawkowy klasy A.

http://allegro.pl/ShowItem2.php?item=3995278735. Warto się potargować, bo jest wystawiany któryś raz z kolei i nie ma chętnych, pewnie przez obudowę ale zapewniam Cię, że będziesz zadowolony z połączenia U2 i hybrydy. Sam mam takie połączenie , jednak z lepszą hybrydą diy ale to nie ten przedział.

Edytowane przez down32
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie jest lepszy, ale fiio ma taką przewagę, że możesz go podłączyć z przenośnym odtwarzaczem i ma wbudowaną baterię. U2 to neutralny przekaz bez zabarwień i najlepiej czuje się w kawałkach o możliwie jak najlepszej jakości. Do U2 raczej lepiej jest dokupić jakiś wzmacniacz, bo sam jest stosunkowo cichy, choć na głośnikach jest bardzo dobrze. U mnie jest w połączeniu ze wzmacniaczem hybrydowym z lampą philipsa 6922 i jest super. Możesz spróbować z tym wzmacniaczem co Ci przesłałem i zacząć od 200zł, bądź twardy bo gościowi zależy na sprzedaży ( zresztą sam z nim rozmawiałem ;) ) i nie ma chętnych ze względu na obudowę, choć mnie to by ona wcale nie przeszkadzała. O DAC'u możesz sporo poczytać w internecie i powiem od razu, że są to raczej pochlebne wypowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności