Skocz do zawartości
  • 0

Wymiana dok. Denon AH-C710 na jakie?~500pln


Defragster

Pytanie

Denony AH-C710 juz kompletnie padly po 6 latach, 2 razy naprawialem kabel i teraz po prostu umarly.

 

 

- brzemienie. Uzywalem Denon'ow AH-C710 i brzmienie mi pasowalo. Nauszne w mieszkaniu tez mam Denony, Ah-d1100 i mi odpowiada.

- musza byc zamkniete, nie chce sluchac ludzi w komunikacji

- zakladane "z dolu" ucha, czyli odpadaja sluchawki w ktorych kabel owija sie wkolo ucha i wklada "od gory"

- niekoniecznie, ale milo by by bylo gdyby nie mialy pilota na kablu

- solidne wykonanie + w miare gabaryty.

- kompatybilnosc z piankami, ale to chyba maja kazde. Milo by bylo gdyby wspolpracowaly z Compy T400 bo mam spory zapas warty ~200pln.

 

Wstepnie rozwazalem

AKG 374 (zastanawia mnie tylko prosta budowa i trzymanie w uchu)

Denony AH-C101 lub Ah-C560R (skoro pasowaly mi 710, te powinny byc b.blisko? Nie znam sie na specyfikacjach)

Monster Turbine (swietne recenzje za granica)

 

Zrodlo dzwieku: Iphone 5s

 

Z gory dzieki za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Swietne sluchawki, duuuzo lepsze od wspomnianych Denon-ow to Sony MH1C. Alee ..maja pilota, plaski kabel, nie wiem czy kompatybilne z Comply.

Plusem jest smieszna cena, w porownaniu do jakosci dzwieku, jakim graja ;). Poczytaj o nich na forum, jest tego troche.

Edit.

Ewentualnie, troche drozsze EX510.

Edytowane przez PENDRAGON
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

plaski kabel to akurat wada w mh1c moim zdaniem - zwlaszcze w polaczeniu z tym pilotem. caly czas pod jego ciezarem z ucha mi wylatywala jedna sluchawka :/

ja proponuje eph100 od jamaszki... niebo lepsze od mh1c. mimo mocnego basu i ogolnie dociazonego przekazu moim zdaniem graja duzo czysciej. mh1c mialy jednak troszke efekt mulenia...

 

a jak chcesz zaoszczedzic to zapraszam na komis:

http://forum.mp3store.pl/topic/113748-yamaha-eph100-z-022013-jak-nowe/

 

;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

6 lat? To chyba mialeś AH-C751 ?

Ja właśnie nabyłem za 420 AH-C710. Wcześniej używałem AH-C551 i chciałem zapytać, może ktoś miał do czynienia z nimi. Czy 710 mają tak samo dużo bassu oraz kłującą górę? Przetestowałbym ale troche boje się otwierać co by potem nie miećpoblemu z ich sprzedażą, jeśli by mi się nie spodobały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności