Skocz do zawartości

Dobra podróbka Steelseries siberia v2?


klagupl

Rekomendowane odpowiedzi

Na aliexpress pełno aukcji na których można kupić Siberie v2.

Np.: http://www.aliexpress.com/item/11-Color-Combo-Steelseries-Siberia-V2-Gaming-Headphone-Exteinson-cable-Siberia-USB-7-1-soundcard-In/597719975.html

Co dziwne słuchawki zamówiło już prawie tysiąc osób a połowa je już otrzymała. Ja chyba czegoś nie rozumiem. Ludzie są świadomi tego że kupują podróbke, że prawie 100% jest zadowolonych ? Czy po prostu ta podróbka jest tak dobrej jakości że nie wiele ustępuje oryginałowi? A może są to oryginalne słuchawki tylko żę bez pudełka?

Myślałem że może ktoś na forum spotkał się z tymi podróbkami, bo na allegro też są aukcje prosto od aliexpress.

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak z beatsami czyli podróbki brzmieniem nie wiele się różnią :-D Słyszałem już ze te słuchawki nie są wart swojej ceny i sam bym ich za 230 nie kupił. Ale za 90 zł z przesyłka to mógłbym. Niestety nawet tyle to za dużo jak za podróbki które maja rozlecieć się w przeciągu kilku miesięcy. Ale czy ktoś może miał te podróbki albo coś o nich słyszał? bo w sumie zawsze mogę zwrócić towar bez podania przyczyny.

 

 

 

 

Edytowane przez klagupl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak z beatsami czyli podróbki brzmieniem nie wiele się różnią :-D Słyszałem już ze te słuchawki nie są wart swojej ceny i sam bym ich za 230 nie kupił. Ale za 90 zł z przesyłka to mógłbym. Niestety nawet tyle to za dużo jak za podróbki które maja rozlecieć się w przeciągu kilku miesięcy.

 

 

Wysłane z mojego LG-E975 przy użyciu Tapatalka

 

Właśnie nie wiem czy te parę miesięcy nie będzie już i tak długim okresem bezawaryjności. A z gwarancją może być różnie - niby dostaniesz na np rok, ale pewnie sporo potrwa i będzie problematyczna jej realizacja. Słuchawek na miejscu pewnie nie trzymają, żeby Ci od ręki wymienić.

 

Choć szczerze mówiąc, jeśli sprzęt się szanuje i dźwięk oraz mikrofon są akceptowalnej jakości to nawet takie podróby mogą być niezłym wyjściem jako sprzęt do gier za niewielkie pieniądze. Ciężko o coś dobrego z mikrofonem, dopiero później są HMC-631 za 250 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak to jest ze jakaś firma w Chinach sprzedaje słuchawki jako steelseries i nawet pisze w opisie ze są to oryginały i nie ma z tego powodu problemów. Wiesz na gwarancję to bym nawet nie liczył ale jakby słuchawki do mnie doszły przetestowałem je i jakby były naprawdę tak tragiczne to zwróciłbym. W aliexpress to jest dobre ze sprzedawca dostaje pieniądze tylko wtedy jak wystawisz pozytywna opinie. Chyba nie pozostaje mi nic innego jak kupić słuchawki i mikrofon osobno.

 

Wysłane z mojego LG-E975 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak to jest ze jakaś firma w Chinach sprzedaje słuchawki jako steelseries i nawet pisze w opisie ze są to oryginały i nie ma z tego powodu problemów. Wiesz na gwarancję to bym nawet nie liczył ale jakby słuchawki do mnie doszły przetestowałem je i jakby były naprawdę tak tragiczne to zwróciłbym. W aliexpress to jest dobre ze sprzedawca dostaje pieniądze tylko wtedy jak wystawisz pozytywna opinie. Chyba nie pozostaje mi nic innego jak kupić słuchawki i mikrofon osobno.

 

Wysłane z mojego LG-E975 przy użyciu Tapatalka

 

Bo Chiny to nie reszta świata. Europa czy USA nie mają nic do gadania - jedynie przy imporcie takiego towaru do danego kraju. Rządowi Chin to pewnie nie przeszkadza, bo $ jest, a spory procent produkcji opiera się na podróbkach. Chwytają się czego się da nie od dziś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisałem do sprzedawcy z pytaniem o oryginalność słuchawek. Taka jest jego odpowiedź:

"Dear friend, thanks for your letter!

This is just OEM, but in high quality, all buyer like it.

Enjoying your order!

Best regards"

Nie wiedziałem dokładnie co to znaczy OEM wiec sprawdziłem w Google i wszędzie pisze ze jest to produkt oryginalny ale bez opakowania i różnych dodatków np. CD. Może jednak warto by było spróbować skoro wszyscy są zadowoleni z zakupu. :-)

 

Wysłane z mojego LG-E975 przy użyciu Tapatalka

 

Edytowane przez klagupl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak naprawdę każdy chińczyk odpowiada inaczej. Jeden odpisał ze oryginalne drugi ze kopia a trzeci ze OEM. Poczytałem trochę o tych słuchawkach i stwierdziłem ze nawet 100 zł to za dużo. Wole kupić jakieś superluxy za 200 zł plus mikrofon zalman .

 

Wysłane z mojego LG-E975 przy użyciu Tapatalka

 

Edytowane przez klagupl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności