Skocz do zawartości
  • 0

Zakup sluchawek


19edek93

Pytanie

10 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

CAL a HD201 to niebo a ziemia. Z tych dwóch zawsze CAL pozostaje tylko pytanie czy tak dobre słuchawki nie będą się z tym telefonem marnować.

 

Tak nawiasem, to nie rozumiem czemu ludzie tak na potęgę o tym PA piszą, jak on de facto dźwięku nie poprawia. :s

 

Wysłane z mojego LG-P760 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Ten PA jest o wiele wygodniejszym rozwiązaniem względem stockowego odtwarzacza w X8 - ten jest strasznie niefunkcjonalny. Autorowi polecam zaopatrzyć się w Sansę clip+ jakąś używaną i do tego dobrać słuchawki. W budżecie się powinieneś wyrobić jeśli znajdziesz okazjonalną używkę sansy. Sam czasem będąc zmuszony korzystać z X8 jako grajka zastanawiam się jak ja mogłem na tym słuchać :) Sam mam na niej wgranego Mort playera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
Ten PA jest o wiele wygodniejszym rozwiązaniem względem stockowego odtwarzacza w X8 - ten jest strasznie niefunkcjonalny.

Nie no, to to wiem. Funkcjonalnością też bije go na głowę. Natomiast brzmienia sam z siebie nie zmienia, więc nie ma sensu pisać o nim w takich tematach. Tylko o to mi chodziło. :)

 

Wysłane z mojego LG-P760 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Dla mnie X8 z niczym nie da się słuchać względem tego co słyszę na Clipie+... Sam mam jako portable połączenie clip+ + maxelle retro dj i jako portable w tej cenie jest naprawdę bardzo dobrze :) Choć brakuje tym słuchawkom trochę - może wina tego że stricte słuchawki zamknięte mi nie odpowiadają. Na pewno CAL! będą lepsze, ale też jednocześnie droższe no i większe. Jednak nie podejmę się jakiegokolwiek wskazania na to co lepsze w takim połączeniu bo CAL! słuchałem z moim clipem+ w październiku a i wtedy raptem kilkanaście minut. Na pewno jednak mogę z pamięci stwierdzić że CAL! stoją sporo wyżej w ogólnej jakości dźwięku, co na pewno potwierdzi sporo osób.

Sam musisz zadecydować co Tobie najbardziej odpowiada. Wiem że Maxelle nie są trudno dostępne, CAL! także. Najlepiej byłoby gdybyś miał możliwość odsłuchania obu par choćby na swoim telefonie - może się okazać że Tobie taka jakość dźwięku będzie odpowiadała. A gdybyś złapał kogoś z Sansą to już najlepiej wiedziałbyś co Tobie odpowiada.

 

EDIT:

@ArecaS - z tego co pamiętam to PowerAMP ma equalizer :) stockowy player nie.

Edytowane przez iMpus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności