Skocz do zawartości
  • 0

RP-HJE120E czy SHE3590G


maciek4688

Pytanie

Który model kupic ? http://www.euro.com.pl/sluchawki/philips-she3590gy-10-szare.bhtml#opis czy http://www.euro.com.pl/sluchawki/panasonic-rp-hje120ek-czarne.bhtml#opis ? sluchawki beda dzialaly na telefonie lg l9. te panasonic mialem przez rok ale ostatnio mi zgineły i musze kupic jakies nowe sluchawki. Musze polecic bardzo ich wytrzymałość (nieraz je uprałem ,wkręciłem w zebatke na rowerze ). Problem w tym ze kazdy poleca te philips i nie wiem czy opłaca mi sie dokladac 10 zł dla niewielkiej wiekszej jakosci dzwieku . Moze ktos sie wypowie , kto sie na tym zna :) co wiecej chcialem zapytac ile trzeba dogrzewac takie sluchawki. pozdrawiam !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

ja mogę ci odpowiedzieć bo miałem wcześniej 120-tki a teraz mam 3590 (w zasadzie 3595 - z pilotem, ale to jeden czort). A więc tak - duży plus za trwałość dla Panasów - mi tez wytrzymały różne zawieruchy a ciągle wyglądały jak nowe. Dźwiękowo tez nie można się do niczego przyczepić no i jeszcze jedna ważna sprawa - doskonale siedziały w uchu. Co do 3590 - tutaj dźwięk jest mocno podkolorowany i gra mocną V-ką (podbicie na basie i sopranie) przez co grają funowo i z wykopem, potrafią jednak zakłóć w uszy. Niestety Filipy są ciche - trzeba słuchać niemal na maxa w Wave. Kabel wydaje się dużo delikatniejszy niż w panasach i czas pokaże co się z nim będzie działo. mam je już koło 2 miesięcy i póki co jest ok. Na plus gumki - grube i świetnie wykonane - szybko łapiemy seala. Generalnie porównywalne słuchawki jeśli chodzi o jakość dźwięku, z tym, że jeśli słuchasz muzyki rozrywkowej - minimalnie lepiej sprawdzą się filipy, jesli metalu - panasy (w 3590 możesz dostać ostro po uszach)... pchełek nie musisz długo grzać - membranki są tycie więc godzinka i już po temacie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności