Skocz do zawartości

Clip Zip czy S100 a może coś innego pomoc w wyborze


Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Niestety mój poczciwy visio:m po 10 latch coraz częściej się psuje i już nie mam sił na jego naprawy ;]

 

I teraz pytanie, kiedyś znalazłem na morele lub agito iriviera S100, poczytałem o nim trochę i stwierdziłem, że odtwarzacz który powinien mi wystarczyć :) niestety na chwile obecną nigdzie w polsce nie jest dostępny (nowy).

 

Znalałem za to tak mi się wydaje w dobrej cenie (150zł) box clip zipa 4gb w wersji czarnej.

 

I teraz pytanie czy jest sens kupować na ebay s100 za lekko ponad 100$, chyba że ktoś ma w Polsce źródło gdzie można kupić albo jakiś inny sklep w UE. Czy brać tego zipa a może polecicie jakiś inny odtwarzacz.

 

Co będzie podpięte - akg k430 i sony mdr-ex300

 

Pozdrawiam

szablix

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie dostepny jest nastepna S100 o nazwie B100, który wg kilku recenzji ma lepsza jakośc dzięku od poprzednika. W cenie 200-350 zł możesz znaleśc używane iPody Classic 5G z dyskami od 30 do 80 GB Albo ostatecznie możesz poczekać kilka lub kilkanaście miesiecy na premierę FiiO X1, który wg. przecieków ma kosztować 100$ i być naprawdę dobry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie dostepny jest nastepna S100 o nazwie B100, który wg kilku recenzji ma lepsza jakośc dzięku od poprzednika. [...]

 

Za http://www.iriver.pl/70,features,produkty.php

 

 

 

Iriver B100

To brat modelu S100. Oferuję tę samą jakość i parametry brzmienia. Model B100 zmieniono jedynie pod kątem obsługi. W tym modelu producent wprowadził pojemnościowy ekran dotykowy na całej ścianie przedniej odtwarzacza. Zdecydowanie zmieniło to sposób obsługi playera tym bardziej, że zmieniono również całkowicie interfejs użytkownika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądałem B100 jak był również dostępny na agito i morele teraz tak jak S100 nie jest oferowany i w żadnym w sklepie internetowym i allegro s100 i b100 nie są oferowane. Osobiście B100 trochę mnie odrzuca z uwagi na ten ekran :) Nie jestem przekonany do takiego rozwiązania ale może moje obawy są niepotrzebne.

 

Tylko gdzie je kupić ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@xkarionx, dlatego napisałem temat bo kiedyś widziałem tak jak wspomniałem na agito morele i pełno na allegro ale nie kupowałem bo jeszcze vision działał i stwierdziłem później po co teraz no i teraz mam.

 

A znacz jakieś sklepy w europie które są godne polecenie i można zrobić u nich bezpieczne zakupy i aby były dostępne s100 lub b100.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj oj oj @zervis namieszałeś mi w głowie :) Z twojej recki wyszło, że e585 to odtwarzacz którego szukam, czyli długo trzymająca bateria, odtwarzanie flac, ładny i prosty wyglą bez wodotrysków.

 

No to wniosek jest taki :) trzeba zbierać pieniądze :P a po drodze jeszcze trzeba zapłacić za RoS kolekcjonerke.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem kiedyś S100, teraz używam sporadycznie Clipa+ i dużej różnicy nie stwierdzam. Jakość wykonania zdecydowanie lepsza w S100, ale dźwiękowo są na podobnym poziomie.

Na słabych słuchawkach różnicę są niewielkie ale jak się podepnie coś lepszego to czuć, że S100 jest bardziej szczegółowy i lepiej wysterowuje słuchawki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności