Skocz do zawartości
  • 0

Dokanałowe do telefonu (100zł)


NarQu

Pytanie

Witam

 

Byłem szczęśliwym posiadaczem słuchawek soundmagic pl10 przez 3 lata. Wczoraj niestety zginęły śmiercią tragiczna i nic się już z nimi nie da zrobić. Nastała wiec okazja żeby kupić nowe słuchawki. Koniecznie muszą być Dokanałowe. Przez ten okres czasu się tak do nich przyzwyczaiłem ze żadne douszne czy nauszne nie wchodzą w grę.

 

Bylem zadowolony z pl10 i najchętniej kupiłbym je drugi raz ale stwierdziłem ze słuchawek nie kupuje raz na pół roku tylko na dłuższy okres czasu i postanowiłem wydać trochę więcej niż 39zl.

 

Co w tej cenie polecacie? Słuchawek będę używal z telefonem samsung galaxy ace2. Słucham wszystkiego po trochu ale w głównej mierze jakiegoś dubstepu, hip hop. Zdarzy się ze jakiegos rocka tez się posłucha wiec słuchawki powinny być takie bardziej uniwersalne.

 

Często też oglądam filmy na telefonie i używam do tego słuchawek.

 

Poza jakością dźwięku stawiam na wytrzymałość, żeby te słuchawki nie rozlatywaly się. Żeby mi tak ze 2 lata wytrzymały. O słuchawki dbam.

 

Dodatkowo ważna cecha jest to żeby słuchawki nie wystawaly za bardzo z uszu. Lubię się położyć i nie lubię jak mnie coś uwiera. Pl10 były pod tym względem dobre.

 

Co więc polecacie do 100zl. Wolałbym oczywiście żeby wyszło to możliwie jak najtaniej. W 100zł chce się wyrobić ze słuchawkami i wysyłka. W grę wchodzą tylko nowe słuchawki z gwarancja.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Pewnie moja propozycja Cię nie zadowoli, ale może jednak :) Weź oryginalne słuchawki od Samsunga Galaxy S3. Tylko broń Boże od kupowania przez allegro, bo ostatnio kupiłem za ok. 20 zł niby od Galaxy S4, a grały tragicznie. Dlatego najlepiej wybrać się do autoryzowanego sklepu. Co do samych słuchawek to całkiem dobrze się spisują, bas jak dla mnie miód malina. Wydaje mi się, że do dupstepu czy hip hopu powinny wystarczyć, jest to także kwestia ustawiania w equalizerze. Używam je już od roku i jedynie co się w nich stało to przestał działać pilocik ale to przez to że zalałem go potem podczas biegania ;P Ceny Ci dokładnie nie podam ale w 100 zł powinieneś się zmieścić. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

A jakbym miał wybierać pomiędzy soundmagic pl11 a brainwavz Alpha ? Czytałem że BA mają dużo bassu a to mi jakoś nie podchodzi. Używałem przez chwilę soundmagic pl30 i jak dla mnie była tam ładna jakość dźwieku ale za dużo bassu. Czy tak samo jest na BA ? Tak szczerze, jakoś bardziej mnie przekonują pl11, nie wiem czemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Również polecamy słuchawki Brainwavz Alpha, Jest to bardzo dobry wybór, biorąc pod uwagę to, jak będziesz ich używać. Sprzęt jest trwały, dźwięk jest czysty, bez zakłóceń, bas jest dobrze słyszalny, ale nie dominuje nad resztą dźwięków. Mają również całkiem wytrzymały kabel. Zdecydowanie rekomendujemy zakup tego produktu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności