Skocz do zawartości
  • 0

Słuchawki nauszne/wokółuszne (zamknięte) ~300-400zł


piotr3kk

Pytanie

Witam!
Chciałbym prosić Was o radę. Zamierzam kupić nowe słuchawki nauszne lub wokółuszne z dobrą izolacją do mojego Ipoda taczki 5. Zależy mi na dobrym bassie w słuchawkach (ale bez przesady), słucham głównie hiphopu, elektroniki, nu-jazzu, ale innymi gatunkami też nie pogardzę :)

Dodam, że dużym plusem byłoby, gdyby słuchawki miały na kablu pilot do kompatybilny z ipodem.

 

Wśród moich typów są:

Noontec Zoro HD - czytając opinie na forum, można sądzić, iż te słuchawki nie mają wad ;p a jak z wygodą noszenia ich?

Beyerdynamic DTX 501p -

Cresyn C750H - czytałem, że pałąk podany jest na złamania

Brainwavz HM3 - Maxell Retro DJ grają gorzej?

 

Z wyżej wymienionych tylko Zoro HD i Cresyn mają pilot na kablu, czy jestem w błędzie?

Oczywiście jestem otwarty na inne propozycje!

 

Dzięki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Nie wiem jakim cudem je przeoczyłem... Trochę poczytałem no i dźwiękowo mi odpowiadają, ale jak jest z tym pałąkiem? Jak już wydam te 400zł to wolałbym, żeby ich wykonanie było "bardzo dobre/celujące" ;p

Noontec'i Zoro HD jak wypadają przy nich? Porównywał ktoś?

Edytowane przez piotr3kk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

poszukaj recenzji jednego z kolegow - audiofanatyk.pl

 

nie sluchalem zoro - ale podchodze dosc sceptycznie do tej firmy. akg - mialem przez rok i nic sie nie stalo. dzwiekowo sa super.

ale jak masz wieksza glowe to lepiej przymierz i zobacz sam jak ten palak sie zachowa...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

O recenzji Noontec'ów mówimy czy K619? Na audiofanatyk.pl znalazłem tylko noontec'ów..
Miałem wcześniej AKG K414P i byłem b. zadowolony, jedyny mały minus to przy dłuższym noszeniu uszy zaczeły boleć ;p
Trudno mi ocenić swój rozmiar głowy, no ale do małych raczej nie należy.

 

Nie wiecie gdzie we wro mógłym przymierzyć? W saturnie w pasażu nie ma, w mm w dominikańskiej również nie ma. W mp3store?

Edytowane przez piotr3kk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Bywaja w saturnach wlasnie... ale fakt ostatnio nie widzialem.

Lec do mp3store - tez moga tam miec. I z tego co wiem planowali wprowadzic Noontec do oferty. Wiec bedziesz mogl sam porownac. A i Wroclawki wodzirej mp3store fachowo Ci doradzi i kitu nie wcisnie.

 

ps. chodzi o recenzje zoro hd. chyba nie recenzowal k618.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Witam ponownie.
Dzisiaj byłem przymierzyć i odsłuchać K618 w mp3store we Wrocławiu, niestety w sklepie nie mają K619. Ogólnie wrażenie na duży +, dźwiękowo idealne dla mnie :D! W sklepie powiedziano mi, że jeśli lubie podbity bas to te słuchawki w tej cenie są najlepszą propozycją. Tylko martwi mnie ciągle sprawa pałąka.. niby na gwarancji wymieniają na nowe słuchawki, a co jeśli pęknie po?

Dodam, że musiałem troche podgłośnić słuchając na K618 (obecnie używam K414P).

Dlatego mam pytanko.. jak zagrają: ATH-WS55, Cresyn C750H, Noontec Zoro HD w porównaniu do K619? Jak z komfortem noszenia tych słuchawek? Lub jakieś inne alternatywy dla K618/619?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Przy słuchawkach typu zamkniętego trzeba się chyba z tym liczyć, że się uszy grzeją?

Mimo wszystko mógłby ktoś napisać jak wypadają ATH-WS55, Cresyn C750H, Noontec Zoro HD lub inne alternatywy w porównaniu do K618/619?
Nie chciałbym raczej wydawać ponad 300zł na słuchawki, w których jest spore prawdopodobieństwo, że pękną... no chyba ze w nowych modelach, które trafiają na rynek ten problem został rozwiązany?

Edytowane przez piotr3kk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności