Skocz do zawartości

[ROZWIĄZANE] HM3 vs DTX501p


Gawciu

Rekomendowane odpowiedzi

Które słuchawki wybrać z tych 2 par? A może coś innego?

Odtwarzacz: iriver T9, Nokia N8, czasem komputer

Muzyka: Mieszana w przewadze Rapu i HardStylu ostatnio.

Zastosowanie: droga do szkoły w busie, przerwy między zajęciami, skype, VDJ w trybie nadawania z Zalmanem MIC-1, czasem jakaś gra.

Preferencje: wygoda i wytrzymałość+ dobry dźwięk bez potopu basu i niewyraźnych wokali.

 

HM3 CZY DTX501p? A może coś innego w tej cenie?

Edytowane przez Gawciu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tej cenie nie warto brać HM3, bo to jest to samo co Maxell Retro DJ (które kosztują jakieś 70 zł).
DTX501p są całkiem fajnymi słuchawkami w tej cenie. Chyba były jeszcze jakiś czas temu w forumowym komisie, jeśli dobrze pamiętam.

Są też JVC HA-S400 lub S500, które Maciux bardzo sobie chwalił :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem te słuchawki jakiś czas.

Dobrze wykonane, składane, fajny futerał, nieźle tłumią, dość wygodne, raczej funowe granie z dobrym basem.

Potrzebują więcej mocy niż np: Cal.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z ta mocą chodziło mi o to że tam gdzie Cal potrzebują na skali głośności 6-7 to DTX już 11-13 np: w telefonie lub playerze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie nie zależy mi na wysokim poziomie głośności ;) chce coś co będzie spełniało swoje zadanie i nie będzie przesadnie delikatne bo żyję w pośpiechu. Na codzień używam Sennheiser OMX 181 i odpowiada mi ich brzmienie i wygoda a jedyne czego mi w nich brakuje to większa izolacja i trochę mocniejszego dółu pasma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności