Skocz do zawartości
  • 0

Nauszne do ~200 zł


Bonifacy05

Pytanie

Poszukuję słuchawek nausznych do 200 zł (może być nieco więcej), raczej szukam słuchawek z muszlami zakrywającymi uszy (wydają mi się takie słuchawki wygodniejsze i jakoś lepiej leżą). Słuchawki te raczej będą wykorzystywane tylko w domu, po mieście raczej nie przewiduję w nich chodzić. Odtwarzaczem będzie Nokia Lumia lub Sansa Clip (jeżeli w końcu zdecyduje się na jej zakup). Słucham muzyki elektronicznej (ujmę to tak ogólnikowo), dla jaśniejszego obrazu podam niżej kilka utworów,abyście mogli mi jak najlepiej doradzić.

 

- DVBBS & Borgeous - TSUNAMI (Original Mix)

- Dash Berlin feat. Emma Hewitt - Waiting (W&W Remix)

- Krewella - Live For The Night (Dash Berlin Remix)

- Osen & Baha - The Warrior (Lush & Simon Remix)

- B.o.B feat. Nicki Minaj - Out of My Mind (Cechoś & Fineboy Remix)

 

Póki co mam jednego faworyta, oczywiście są to CAL'e o których naczytałem się sporo dobrego, myślałem też o AKG 518 lecz jakoś nie jestem do nich przekonany (muszle nie zakrywają uszu-mam nadzieję,że wiecie o co mi chodzi), design nie za ciekawy + górny paląk bez jakiejś gąbki co podejrzewam wpływa na wygodę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Właśnie słyszałem coś o tym,że wymagają wzmacniacza,pokazują wtedy swój potencjał,ale jako laik czy gra na "zwykłym" odtwarzaczu będzie znacznie gorsza ? Patrzyłem wczoraj jakieś wzmacniacze słuchawkowe na allegro,ale to koszt min.140 zł (Filo) a myślę,że kupując słuchawki za 200 zł co jest dla mnie jako laika dużą sumą,wydawać prawie drugie na tyle na wzmacniacz jest hmmm nieopłacalne.

 

Tak sobie teraz przejrzałem nieco co ludzie kupują na allegro i oprócz sporej ilości sprzedanych CAL'i mignęły mi SONY MDR-V55 oraz JBL J55. Te drugie,JBL kojarzą mi się dobrze,mają fajny design jednak pytanie czy czasem nie płacę za marketing,markę ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Ktoś pomoże ? AKG odpadają, CAL'e (trochę szkoda nie wykorzystywać potencjału słuchawek słuchając ich na clipie,telefonie no chyba że ktoś ma odmienne zdanie, proszę się podzielić)

 

Zastanawiam się jeszcze nad opcją kupna jakiś lepszych doków i dobrych nausznych,ale tańszych. Oczywiście cena za 2 pary (doki+nauszne) mogła by przekraczać 200 zł (do jakiś 300zł)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Słucham CAL! na Wave III a i na malutkim Creative Zen Stone nie brakuje im dynamiki. Wahałem się podobnie do Ciebie co do kupna. Do tego u mnie jeszcze dochodziła głosu wrodzona przekora, kupują je wszyscy, to ja ich nie chcę. Jednak warto było się przemóc i zaryzykować. Grają bardzo dobrze. Z mocą, że jej potrzebują, coś może być na rzeczy, bo i z moich obserwacji wynika, że z CD-playerem od Sonyego, który jest dla mnie takim odniesieniem do określenia jakości, cenie go za scenę i szczegółowość, to jednak z CAL! zagrał tak dla mnie jakby nie grał. Jak już wspomniałem z telefonem i malutkim grajkiem - grają świetnie, dynamicznie i niczego im nie brakuje, co nie zmienia faktu, że jest ciekawość, jak zagrałby ze wzmocnieniem. Choć z drugiej strony, na stacjonarnej Denon, mocy nie powinno brakować, a jednak wolę słuchać na telefonie najbardziej.

Co do budowy i jakości wykonania, też byłem miło zaskoczony, bo i natrafiłem na głosy niezadowolenia z tej też strony.

Udanych wyborów :)

 

Edit: ten player Sony, potrzebował lepszej płyty, jednak brzmi najdynamiczniej :huh:

Edytowane przez deth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności