Skocz do zawartości

Test słuchawek Creative Sound Blaster Evo ZxR


BlogoTech

Rekomendowane odpowiedzi

Zapraszam do lektury mojego kolejnego testu - słuchawek Creative Sound Blaster Evo ZxR

 

Poniżej próbki tekstu

Słuchawki prezentują się okazale. Wynika to po części z bardzo dobranej kolorystyki – czerń z czerwienią bardzo dobrze się łączą, a dodane srebrne elementy dodatkowo podkreślają ładny wygląd – jak również z nowoczesnej budowy akcesoria. Duże nauszniki zostały zapakowane w błyszczącą czerwoną obudowę, która wykończona została czarnym, również błyszczącym tworzywem, z logo Sound Blastera. Dodatkowo kopułka otoczona została srebrnym pierścieniem. Błyszczące tworzywa zostały złamane matowym materiałem (również czarnym), z którego wykonano obejmy mocujące nauszniki do pałąka. Wnętrze nauszników zakryto czerwonym materiałem, gąbkę dociskową schowano w czarny, przypominający skórę materiał.

 

9689fe6a6a6297ad5fe2824de3478517.jpg

 

i

 

Jakie wrażenia z testów odsłuchowych? W Evo ZxR, Creative pokazuje, że nie na darmo uznawany jest za lidera rynku. Co nie znaczy, że słuchawki powalają na nogi swoim brzmieniem. W przypadku gier, jest naprawdę rewelacyjnie. Niskie tony podkręcają atmosferę gry, dodając swoje pięć groszy do efektów. Tony średnie trzymane są w ryzach, bardzo dobrze oddają atmosferę. Scena jest wyrazista (zwłaszcza pod włączeniu SBX) i faktycznie czuć przestrzeń. Zwłaszcza w przypadku LOTRO, gdy przemierzałem na koniu poszczególne krainy Śródziemia. Jeśli chodzi o The Old Republic czy Star Treka to metaliczne brzmienie strzałów nabrało całkiem nowego charakteru.

 

7a080d0af16dbda1c4fc8029f8ab531b.jpg

 

Cały tekst znajduje się tutaj ->http://www.blogotech.eu/lista-recenzji-2/828-test-sluchawek-creative-sound-blaster-evo-zxr?showall=1&limitstart=

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności