Skocz do zawartości

[ROZWIĄZANE] Słuchawki nauszne


Rekomendowane odpowiedzi

Jedyne neckbandy jakie mi przychodzą do głowy to koss sporta pro, odpowiedniki porta pro, z możliwością założenia na szyję, oraz igrado. O koss jest mnóstwo artykułów (o porta pro znaczy), więc możesz się rozeznać co i jak. igrado nie słyszałem, ale ciekawa propozycja, zważywszy na markę... Zdaje się, że ma to to przetworniki z sr60, więc powinno być całkiem przyjemnie, tylko nie wiem, czy są gdzieś do kupienia... Ogólnie neckbandy to raczej mało popularny temat...

Edit: a tak z ciekawości, czemu nie na głowę?

A no i może jeszcze sennheiser pmx60, pmx90, ale nie wiem jak one mogą grać...

Recenzje: http://forum.mp3store.pl/topic/73451-sennheiser-pmx-90/

http://twojepc.pl/artykuly.php?id=sennheiser_1

3 minuty na google...

Edytowane przez Piotrus1910
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie lubię mieć czegokolwiek na głowie :D poza tym, że mi coś takiego nie odpowiada, to jeszcze gniecie włosy o.O

 

Co to znaczy, że nie wiesz czy są gdzieś do kupienia?

 

 

Może i 3 minuty, ale ja chcę słuchawki, które będą dobrze grać, które są sprawdzone, a nie kupować w ciemno.

Edytowane przez WildGirl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokanałowe. Z nausznych to raczej akg k518. Z neckbandów nie mam pojęcia, większość (wszystkie?) z tych co podałem jest otwarta, więc nie tłumią prawie wcale.

Bardziej szczegółowe pytania musisz zadawać. Tematów z zapytaniem o słuchawki w takiej cenie jest tutaj mnóstwo. Wystarczy wpisać w google 'site:forum.mp3store.pl słuchawki 200' i wyrzuci Ci multum tego. Się zorientujesz w temacie, będziesz lepiej wiedzieć czego szukasz, prawdopodobnie też znajdziesz odpowiedzi na większość swoich pytań.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jakie to są bardziej szczegółowe?

 

OK, spróbuję. Potrzebuję słuchawek jak już mówiłam w cenie oscylującej wokół tych 200 zł, ale ewentualnie mogę dołożyć- wolę mieć coś lepszego, a na dłużej i być z tego bardziej zadowolona, niż uprzeć się na 2 stówki i potem sobie pluć w brodę, że mogłam dać trochę więcej. Słuchać w nich zamierzam dosłownie wszystkiego, więc to chyba nie ma wpływu na wybór za bardzo. Muzyki słucham w domu, w szkole, idąc, jadąc, ale najbardziej przywiązuję uwagę do tego, że słucham w autobusach, gdzie jednak chciałabym słuchać tylko swojej muzyki, a nie trochę ludzi, trochę buczenia autobusu i trochę radia z tegoż autobusu- a na tę chwilę niestety tak to wygląda. Mam słuchawki dokanałowe od sony, takie dołączone do telefonu, d*py nie urywa, ale też specjalnych wymagań nie mam co do dźwięku :) Jestem zwykłym Kowalskim. Generalnie do tej pory słuchałam najpierw ze zwykłych dousznych słuchawek, potem kupiłam dokanałowe i wtedy do mnie dotarło dopiero co to jest słuchanie muzyki ze słuchawek, obecnie nawalają mi n-te słuchawki i chciałabym coś, co podziała też dłużej niż kilka miesięcy. Nie wiem czy to w czymś pomoże, jeśli tak, to super :) Jeśli nie, to powiedz mi co mam dopowiedzieć, żebyś mógł mi jakoś pomóc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To już jest coś. Najlepiej izolują (i nie gniotą włosów ;) ) dokanałowe. W tym przedziale cenowym jest już na prawdę niezły wybór. Jeśli lubisz na prawdę dużo basu, to np. nuforce ne-700x, jeśli dużo basu, ale też ważne średnie i wysokie tony, do tego mniejsze wrażenie, że słuchawki grają w środku głowy to fa eterna na przykład, bardziej zrównoważnony dźwięk to np. fischer audio silver bullet (troszkę ponad 200zł). Ciężko polecać coś w ciemno, nie łatwo wstrzelić się w gusta. Ja osobiście zwróciłbym uwagę na eterny, sam je mam od paru miesięcy i jestem bardzo zadowolony. Tylko trzeba zaznaczyć, że są dość mocno basowe, przy czym bas nie zasłania innych pasm, po prostu jest go dość dużo.

Tylko pytanie, czy dobrym pomysłem jest tak długotrwałe używanie doków. Z nausznych dobrze tłumiących w tej cenie na myśl mi przychodzą tak na szybko akg k518 (to są dopiero basowe słuchawki) i shure srh240.

Może warto by było się zastanowić nad dwiema parami, jedne dokanałowe - do autobusu, na spacery, do szkoły, a drugie nauszne - do domu. Wtedy dokanałowe np. brainwavz delta, które zbierają bardzo dobre opinie, a reszta na jakieś nauszniki, np. superlux hd681. Zawsze warto też się rozejrzeć za używanymi, tu w komisie często są fajne słuchawki za niewielkie pieniądze, a w razie gdyby Ci nie podpasowały możesz odsprzedać z mniejszą stratą niż nówki.

I jeszcze raz: czytać inne podobne tematy, jest ich mnóstwo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedy ja wolę jak mi wszystko sam wyjaśnisz i powiesz :D W sumie i tak już dużo mi podpowiedziałeś, za co dziękuję bardzo :) Zastanowię się chyba nad dokanałowymi jak i nausznymi. A propo tych brainwavz delta teraz znalazłam jeszcze philips she3590, z dobrą, bardzo dobrą recenzją jak na +/- 40 zł, więc się nad nimi zastanawiam.

A te superlux hd681 nie podobają mi się wizualnie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie znam tych philipsów, też tylko recenzję widziałem. Z tańszych doków to jeszcze panasonic rp-hje120 są warte polecenia. Z nausznikami poszukałbym raczej używanych, takie shure srh240 można za lekko ponad stówkę wyrwać.

PS. Ja też bym wolał, żeby wszystko robiło się samo, ale więcej satysfakcji mam, kiedy sam do czegoś dojdę, a nie dostanę to na tacy ;) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności