Skocz do zawartości

Ładowarka sieciowa do clipa +


DorianY

Rekomendowane odpowiedzi

A ktoś z tego typu taniochą - http://allegro.pl/zasilacz-sieciowa-ladowarka-mini-usb-mp3-mp4-gps-i3726462259.html - miał doczynienia? Czy lepiej nie ryzykować?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://allegro.pl/ladowarka-model-a1300-apple-x-zasilacz-150-x1-i3709453968.html

Oryginalna ładowarka od Appla, ostatnio kupiłem i sprawuje się ok.

Tego co podałeś bym nawet nie próbował, pewnie niestabilne napięcie, tragiczna jakość wykonania i pewnie nawet 100mA nie będzie miało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Producent: FLEXTRONICS

 

Napisałbym, że leżała obok oryginału :P

Tak naprawdę niczym się nie różni od tej "taniochy" :P

 

Autorze, ta taniocha to taka sama ładowarka co reszta tanich, po prostu sprzedawca importuje prosto z chin dużą ilością w dodatku samemu zbyt dużo nie ciągnąć - idzie na ilość :P

Czy wytrzyma? Cóż, twój player bierze pewnie ok. 0,5A, więc spokojnie powinna dać radę. Jednak jej jakość wykonania pozostawia wiele do życzenia. Obstawiałbym, że dosyć szybko przewód pękłby.

Dlatego na Twoim miejscu zainwestowałbym najlepiej w jakąś ładowarkę od telefonu lub jakąś ładowarkę "uniwersalną" ale ciut lepszej firmy. Przykładem może być bluestar. Robią przyzwoitej jakości ładowarki i sam ich używam, często ciągnąc prąd bliski 1A. Spróbuj przejść się do komisu, tam mają zazwyczaj bluestary niewiele drożej niż na allegro, ale wliczając przesyłkę wychodzi taniej ;>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze ładny odkop.

Po drugie rozumiem że miałeś, używałeś i wiesz że jest do niczego?

Zgadnij kto jest producentem ładowarki Apple A1300 pakowanej razem ze wszystkimi iPhonami? Podpowiem - Flextronics ;) I jaki niby przewód miałby tam pęknąć skoro jest to sama ładowarka z gniazdem?

http://www.righto.com/2012/05/apple-iphone-charger-teardown-quality.html

Za to proponujesz Blue Stara który właśnie wygląda właśnie jak chiński bubel ściągany za grosze i sprzedawany pod jakąś marką. Ba, mogę nawet powiedzieć że miałem kontakt z tymi ładowarkami i sprawiały one problemy.

A po trzecie mam wrażenie że to tylko jakiś marny bot próbujący zrobić reklamę firmie Blue Star ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli chcesz mi powiedzieć, że ktoś sprzedaje "oryginalne" ładowarki apple o 69zł taniej?

( http://store.apple.com/pl/product/MD813ZM/A/zasilacz-usb-o-mocy-5-w-firmy-apple?fnode=74 )

No nie wiem, sam w to wierzysz?

Nie napisałem, że jest do niczego, stwierdziłem tylko, że niczym się nie różni od tej "taniochy" za 3,49 którą podał autor.

Cóż, nie sądziłem też, że ktokolwiek będzie miał problem ze zrozumieniem tego, że druga część mojej wypowiedzi odnosi się do "taniochy" podanej przez autora.

Co do bluestarów. Tak są to chińskie ładowarki - pytanie które nie są? Mam pod ręką oryginalną ładowarkę LG - Made in China.

Nie problem w tym, że coś jest produkowane w chinach. Problem w tym, że coś jest projektowane w chinach, przez chińczyków i produkowane na masową skalę i później sprzedawane jako produkt OEM, a producenci jedynie nakleja naklejkę i zachwala swój produkt. Przykładów może być mnóstwo a pierwsze z brzegu takich najpopularniejszych to mi. Modecom, Tracer czy inne SilentiumPC.

Być może miałeś do czynienia z pierwszymi modelami tych ładowarek, które lekko mówiąc były marnej jakości. Teraz sam ich używam jako małe zasilacze warsztatowe, bo napięcie trzymają, ograniczenie prądu jak i zabezpieczenie przeciwzwarciowe i śmiało mogę je polecić, bo jeszcze mnie nie zawiodły.

 

To, że mam 1 post, to znaczy, że bot? Nie wiem czy wiesz, ale blisko 4 lata temu też miałeś taką liczbę postów jak ja.

To, że coś polecam, co w moich rękach wytrzymuje sporo, a lekkiego życia nie ma to znaczy, że robię reklamie jakiejś firmie? Równie dobrze mógłbyś tak napisać o każdej osobie która w tym dziale cokolwiek poleca - również o sobie.

Za odkop przepraszam, sam szukam pomocy na tym forum, w tym samym dziale a tak z ciekawości przeglądałem ten dział i natrafiłem na ten wątek. Po prostu chciałem pomóc...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności