Skocz do zawartości

[ROZWIĄZANE] sluchawki dokanalowe z mikrofonem do metalu max 100 pln


Rekomendowane odpowiedzi

czesc,

 

Wczesniej szukalem tylko pchelek ale niestety nie znalazlem nic godnego, a jedyny calkiem niezle grajacy zestaw sluchawkowy EarPods nie jest kompatybilny z seria Lumia (nie dziala pilot i mikrofon).

 

Nie mam obycia z dokami, ale jedyne, ktore mi nie wypadaly z uszu to te, ktore dostalem do swojego telefonu - Nokia WH-208 :-) nie wypadja, ale kiepska graja i dziabia w uszy.

 

Szukam wiec sluchawek, ktore sa tak samo zakrzywione jak te biedne WH-208 przez co dobrze trzymaja sie w uszach no i koniecznie musza miec mikrofon.

 

Co sadzicie o Coloud Pop? Muzyka jaka slucham to Metal.

 

 

Dzieki :-)

Edytowane przez herold zarazy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może Brainwavz Beta? Kosztują bodajże leciutko ponad 100 zł w wersji z mikrofonem, miałem kiedyś Panasoniki o identycznym kształcie słuchawki i trzymały się bardzo dobrze, nic nie wypadało, a jeśli chodzi o brzmienie, to Brainwavzy generalnie dobrze się spisują w rocku i metalu, miałem swego czasu Brainwavz S1 a też słucham tej muzyki i spisywały się bardzo dobrze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności