Skocz do zawartości

Imp-900


Thorondor

Rekomendowane odpowiedzi

m4ciekk: koncowka boxa jest identyczna z ta ktora pokazałes na fotce. Znaczy nie na napisu ktory tak slicznie zaznaczyłes :) Niestety w MIPie nikt nie miał czasu i mozwlisoci sprawdzic czy ten box bedzie pasował do 550. Ale ja uwazam ze powinien.

 

ReGie: Naszczescie nic nie bede usuwac, za kilak dni sprzet wroci do mipu. A baterie fkatyczcnie sa 4, ale i same akumulatorki radza sobie narpawde całkiem sprawnie.

 

Co do samego wygladu, nie chce sie potwrazac, ale 550 by mi bardziej pasoał. Tescik bedzie sadze w przyslym tygodsniu, w tym tygodniu dodam tylko Creativa MuVo Slim i Zen Toucha. Pozniej iMP-900 a pozniej glosniki TravelSound.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 67
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

m4ciekk: koncowka boxa jest identyczna z ta ktora pokazałes na fotce. Znaczy nie na napisu ktory tak slicznie zaznaczyłes  Niestety w MIPie nikt nie miał czasu i mozwlisoci sprawdzic czy ten box bedzie pasował do 550. Ale ja uwazam ze powinien.

hehehe, dzieki za komplement :lol:

To jak wtyczki sa identyczne, to mysle, że będzie pasowało. Problem teraz leży w cenie, ile za takie cacko chcieli by PeeLeNów <_<

 

Co do samego wygladu, nie chce sie potwrazac, ale 550 by mi bardziej pasoał. Tescik bedzie sadze w przyslym tygodsniu, w tym tygodniu dodam tylko Creativa MuVo Slim i Zen Toucha. Pozniej iMP-900 a pozniej glosniki TravelSound.

Pracowity tydzień widze :D A co do wyglądu 900-ki, to myśle, że cos w nim jest - hmm może to, ze taki nietpowy kształ ma, nie wiem.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a pozniej glosniki TravelSound.

No i ja wlasnie czekam na ten test :P Tak z ciekawości.

Na dzien dzisiejszy poszukuje tanich kolumn pod moją nową, starą Unitre :)

hmmm generalnie byłem bardzo pozytywnie zaskoczony. malutkie a gra rewelacyjnie. podłanczane do Zena, podłanczane do iRivera i do komputera. Nie wiem jak w czyms takim to uzyskali ale gra slicznie - jak na takie cos.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ile pamieci ma miec ta ihp-999?ja kupilem imp-900 i jest dla mnie super!!!!!te malutkie ihp sa troszke za drogie i jak dla mnie maja za malo pamieci(slucham duzo muzyki i lubie miec duzy wybor)!!!!!!!poczekam az troszke stanieja i beda mialy ok 20GB przy tej wielkosci(chyba,ze beda mniejsze)na razie bede katowal swojego imp-900.mam male pytanko squonk i nie tylko do ciebie:jest juz dostepne jakies firmware do imp-900?czy jest jeszcze za nowy? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ile pamieci ma miec ta ihp-999?ja kupilem imp-900 i jest dla mnie super!!!!!te malutkie ihp sa troszke za drogie i jak dla mnie maja za malo pamieci(slucham duzo muzyki i lubie miec duzy wybor)!!!!!!!poczekam az troszke stanieja i beda mialy ok 20GB przy tej wielkosci(chyba,ze beda mniejsze)na razie bede katowal swojego imp-900.mam male pytanko squonk i nie tylko do ciebie:jest juz dostepne jakies firmware do imp-900?czy jest jeszcze za nowy? :)

mam 1,20KN.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Oto odpowiedź jaką uzyskałem od Mip-u na moje pytanie o różnice pomiędzy 550 a 900:

 

Pytanie: Jakie są różnice pomiędzy Imp-550 i Imp-900. Niestety pokazanych specyfikacji tych odtwarzaczy nie da

się porównać. Wiadomości są zbyt lakoniczne.

 

Odpowiedź: iMP-900 ma przede wszystkim dużo większy bufor flash dzieki czemu moze wiecej wczytac muzyki

do swojej pamieci i czas odtwarzania jest wydłużony max. do 100 godzin.

Player poza tym jest cały z aluminium i posiada mocniejszy procesor DSP.

 

 

Czy ktoś może mi wytłumaczyc o co chodzi z tym procesorem DSP? :o

 

Ups to nie tu miało być!!! Już kopiuję do tematu rozpoczętego przeze mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności