Skocz do zawartości

Imp-900


Thorondor

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 67
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

oj tam ... jak wsadzic impka do pokrowca ... poczekac az zrobi sie ciemno ... wylaczyc swiatlo w pokoju i polozyc go w ciemnym kacie lub pod luzkiem ... to wtedy nie wydaje sie taki duzy :) ... a moze to dla tego ze go kiepsko widac :P ... ale wadpie ... hehe

 

a male rzeczy latwo zgubic :) albo pies moze je zjesc :P kto wie ... hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale takiego iFP to bym ese mógł na szyji zaczepic albo na reku hehehe, z iMPem było by gorzej

 

Dla chcącego nic trudnego:P Jakby sie uprzec wykonalne...hehe musiało by to mega komicznie wyglądać;)

Wykonalne jest w pelni - moj brat ma MPIO FL100 i caly czas nosi go na szyi <pod bluzka>. Niczego nie widac!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale takiego iFP to bym ese mógł na szyji zaczepic albo na reku hehehe, z iMPem było by gorzej

 

Dla chcącego nic trudnego:P Jakby sie uprzec wykonalne...hehe musiało by to mega komicznie wyglądać;)

Wszakże nie ma rzeczy niemozliwych ;)

 

Wykonalne jest w pelni - moj brat ma MPIO i caly czas nosi go na szyi <pod bluzka>. Niczego nie widac!

:huh::huh: ten MPIO to flash, a Slimx o którym pisałem to CDPlayer ;);)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wlasnie dostalem imp-900!!!!!!!!!!! :D

pierwsze wrazenia sa nastepujace:

-na zywo wyglada duzo lepiej niz na folderach czy na stronkach irivera(troszke sie balem,ze bedzie zle wygladal)

-poczatkowo myslalem tez,ze za cicho gra(moze dlatego,ze w domku mam wzmacniacz 6 x 100 watt i 350 wattowe kolumny)ale po paru minutach sluchania uwazam ze jest OK

-jest to moj pierwszy odtwarzacz iriverka i na pierwszy rzut oka jest super

-nie myslalem,ze bedzie taki maly!!!!

-dzwiek tez jest na wysokim poziomie

-jedyny minus na poczatek to zewnetrzny box na baterie,jest dosyc duzy i miesci 4 sztuki bateryjek

p.s.lece studiowac instrukcje obslugi,zeby skumac wszystkie rzeczy z wyswietlacza.napisze wiecej jak sie troszke pobawie tym "cudem" :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to ja zdecydowanie musze powiedziec ze ktrzałt iMP-900 mi nie pasuje.

 

iMP-500 SlimX jest napradwde rewelacyjny, i w zasadzie ma wszystko to co 900.

 

ALE nie jest tak dziwnie duzy, i ma duuoz ładniejszy futerał (pomimo tego ze bardzo sie prudził).

 

Krztałt 900 sprawie ze nie miesci mi sie on nigdzie (jak jest w futerale), czy to do kieszeni kurtki cyz to spodni. A bez fuerału ten wystajacy kawłake jakis taki bez sensu.

 

Mam razenie ze jest on z lekka na siłe podobnie jak seriia iFP-800. Ale to tylko moje skromne zdanie :) Szzegołowszy tekscik juz nie długo zamieszcza u siebie na stronie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szzegołowszy tekscik juz nie długo zamieszcza u siebie na stronie.

Czekam niecierpliwie. Daj znać na forum jak się pojawi.

 

wlasnie dostalem imp-900!!!!!!!!!!!

Rowniez mam cicha nadzieje na jakas wieksza user-wypowiedz za pare dni:) (zreszta pewnie sporo osob na forum tez chetnie pozna opinie o 900:))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-jedyny minus na poczatek to zewnetrzny box na baterie,jest dosyc duzy i miesci 4 sztuki bateryjek

Ciekawa, czy ten box pasował by do 550-ki?? Ciekawi mnie to, że tak powiem cholernie :D

 

wallace albo ksy jak macie mozliwość to możecie zrobic fotke końcówki kabelka od tego boxa i zamieścić tutaj na forum??

TIA

 

P.S. Jakby pasowało, to ciekawe, czy można byłoby kupic ten "battery pack" sam, i ciekawe ile by cena wyniosła :)

 

A co do recki, to też czekam na nia, chociaz z drugiej strony myslałem, że będa mógł ja osobiście "przeprowadzic" ale na razie 'ni widu ni slychu' na horyzoncie :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

P.S. Jakby pasowało, to ciekawe, czy można byłoby kupic ten "battery pack" sam, i ciekawe ile by cena wyniosła :)

a jak myslisz ile moze kosztowac kawal plastiku z kabelkiem i wtyczka ??

 

jak nic ze 150zl :P :P :P

Znając iRiver, jak nic cena bedzie pewnie podobna do tej co podałeś :D

Trudno w końcu to "iRzeka" hehehehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wtyczke mam ze swojego starego boxa, ktorego de facto mam zamiar w ten weekend użyć. Zobaczymy jak się sprawuję z dwoma Energizerami hehehehe

Ale raczej nie skuszę się na jakieś eksperymenty natury technicznej. Żadem ze mnie MaGuyver, dlatego sądzę, że zrobił bym więcej zlego niż dobrego hehehehe :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nawet ciekawie wyglada ten nowy nalesnik .... i box na baterie nie wyglada juz jak zwykly kawal plastiku z wtyczka ... jest bardziej ... hmn ... nie powiem elegancki .. powiem ladny :) ... a ten plastik to nawet na fotce wyglada jak ABS :) ..... ale raczej bym sie na niego nie skusil ... imp 550 ma praktycznie to samo ... sporo taniej ... a jak juz wydawac tyle kasy to wolal bym dozucic te pare stow i miec iriverka z divixami :) co prawda film na kilku calowym ekraniku bedzie wygladal ... conajmniej zle i dziwnie ... ale zawsze :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten box na "bakterie" to juz nie granat :) teraz podchodzi pod mydelniczke :P

 

Kiedyś chciałem zrobic cos takiego do swojego impka, ale brakło umiejętnosci i został tylko pomysł :)

 

Desing playerka przyznam szczerze dziwny, i ten kawałek ugryziony :P eee wole okragłości swojej 350 :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności