Skocz do zawartości

[ROZWIĄZANE] Superlux HD 668B vs HD 669


Rekomendowane odpowiedzi

Po raz kolejny zakładam nowy temat ,w celu dokonania jak najlepszego wyboru.

Czytałem ciągle o słuchawkach i wszyscy mówią ze nie ma porównania z HD 681 i 668B

Chciałem kupić słuchawki zamkniete ale ze nie mogę znależć tak dobrych to moze powinienem przerzucić się na półotwarte

i o to pytanie czy róznica w dzięku jest spora od 669 i drugie pytanie trochę głupie ,ze szukam słuchawek z dobrym tłumieniem otoczenia to jak to wygląda w słuchawkach półotwartych 668B będą używane tylko w domu ale i tak nie chce zeby wszyscy słyszeli czego słucham.


Ktos cos powie o tych połotwartych i ich tłumieniu otoczenia jak to wyglada patrzac na zamkniete?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zamówiłem HD-662F jako, że dobrze sprawdzają się w metalu. Pisałem to już w swoim wątku.

 

Koleś, który nagrywał rock/metal w studiu stwierdził, że 668B są gładsze, a bas jest lżejszy od 662F.

Pisał również, że 662F mają bardziej neutralny przekaz, nie męczą wysokimi - są jednak dalej bardzo detaliczne.

Średnie ani wycofane ani przekolorowane, dobre.

Bas czysty, schodzi nisko, jest impaktowy i ma niesamowitą teksturę.

Tłumienie bardzo dobre.

Scena ogromna ze świetną separacją i przekazem.

 

A z opisów na stronie Superlux:

 

662 - głęboki i bogaty bas, wrażenie bycia na scenie.

662B - mocny bas "punch", wrażenie bycia w hali.

662F - prawdziwy bas (pewnie chodzi o naturalny), wrażenie bycia w pierwszym rzędzie, przed sceną.

 

A jakiej muzyki słuchasz? Do czego będziesz podpinać? Jest tam jakaś karta inna niż zintegrowana?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety Realitka mam karte i dodam ze do niej jest podpięta wieża i do wieży się podłączam .Pop Techno róznych typów, lubie basik mysle ze najlepiej bedzie jak wezme 662F .Pewnie na jakości poleci przy takiej karcie ,Tu są 662F-WH to je wezme i w fajnej cenie : ) http://kupinstrument.pl/pl/sluchawki-zamkniete-studyjne-dynamiczne-superlux-hd662f-wh.html

Edytowane przez pompa903
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności