Skocz do zawartości

[ROZWIĄZANE] Słuchawki nauszne/douszne - 120 zł max.


Rekomendowane odpowiedzi

Witam ! Szukam słuchawek do max. 120 zł. Słucham przeważnie techno,house (oraz odmiany house'a) rzadko rapu...

 

Polecacie jakieś modele ? Mogą być douszne oraz nauszne... Bardziej chyba nauszne, ponieważ z reguły są bardziej trwałe i kabel bardziej wytrzymały.

 

Właśnie zależy mi, aby kabel był dobry i przy samym jacku, żeby było dobre wzmocnienie, bo tak rozwaliłem 2 pary słuchawek nausznych :D

 

Jeśli chodzi o granie, to jak mówię. Słucham z reguły techno i house, zależy mi na dobrym basie, ale inne dźwięki też żeby dobrze grały, a nie żeby grały samym basem :)

 

Wcześniej miałem Maxell Retro Dj, polecacie jakieś inne ?

 

Słyszałem, że Superlux HD 681 są dobre, nadadzą się ?

 

Jeżeli macie jakieś modele do mojego typu muzyki i są godne zaufania to proszę o pomoc. Pozdrawiam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem Superlux HD 681. Po kilku "odsłuchach" stwierdziłem (w necie też jest o tym), że aby wydobyć z nich maksymalnie co się da, trzeba podłączyć się pod dobre źródło. Jeśli chciałbyś używać na zewnątrz i np. w autobusie to nie polecam, bo dźwięk przy niezbyt głośnym słuchaniu wydobywa się na zewnątrz. Ale jeśli tylko do domu to zdecydowanie polecam. do ceny 100zł to chyba jedne z najlepszych jak nie najlepsze słuchawki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności