Skocz do zawartości

[ROZWIĄZANE] AKG K309 vs Laberg L100 vs Sennheisery MX170 ?


Cobros

Rekomendowane odpowiedzi

Które z tych słuchawek zagrają najlepiej z Clipem ?

 

Dodam że nie lubię nadmiernego basu . Słucham starego Rocka i Popu .

 

Słuchawki mają być tanie bo będą narażone na róźne warunki atmosferyczne i różnych nieogarnietych ludzi , ale mają mieć jak najlepszą jakość wykonania jak i dźwięku .

 

Budżet to max 30zł więc jak widzicie dosć skromny .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki

 

Tylko trochę obawiam się awaryjności tych Labergów miałem już 2 pary i powiem że dość szybko wysiadły ( jedne po 2 a drugie po 4 miesiącach ) Jakie wy macie doświadczenia ?

 

Ile te słiuchawki mają gwarancji ( w Mp3Store pisze rok a w morele net 2 lata ) . Jak wygląda gwarancja takich słuchawek ? Nigdy nie wysyłałem słuchawek na gwarancję .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam K309. Dużo średnicy mają, ogólnie to stosunek jakość dźwięku/cena jest bardzo dobry. Mam tendencję do niszczenia słuchawek dousznych, zawsze prędzej czy później coś padnie. AKG mam już trochę miesięcy i wszystko jest ok, także co do wykonania nie mam większych zastrzeżeń. Największą ich wada jest dla mnie izolacja, do autobusu się średnio nadają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za opinię ogólnie to mi właśnie najbardziej zależy na średnicy szczegółowości słuchawek dużo mniej na basie . Idealne dla mnie by było coś podobnego brzmieniowo do Sennheiserów MX300 . Co do izolacji to ja właśnie zbyt dużej nie preferuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności