Skocz do zawartości

[ROZWIĄZANE] Beyerdynamic COP / Beyerdynamic DT990 pro


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć!

 

Postanowiłem wymienić swoje K550, bo jednak uwielbiam jak jest więcej basu. W oko wpadły mi dwa modele od Beyerdynamica. Cenowo są w sumie bardzo podobnie. Pojawia się jednak pytanie: który z nich jest bardziej wartościowy brzmieniowo? COP mają regulacje brzmienia poprzez regulacje otworów przy kopułach, ale nie oszukujmy się, zapewne wybierze się jedno rozwiązanie i nie będzie się zmieniać.

 

Prosiłbym również o skorygowanie kilku słów, które uważam za fakty, ale nie jestem pewny oraz o odpowiedź kilku pytań (nie wymagam od jednej osoby wszystkich odpowiedzi :P ):

 

1. DT990 pro mają więcej kłującej góry od COP'ów?

2. DT990 pro są trudniejsze od napędzenia od COP'ów?

3. Scena w DT990 pro jest większa, szersza, tak?

4. Stereofonia w którym modelu stoi na wyższym poziomie?

5. W których słuchawkach brzmienie jest bardziej wartościowe w ogólnym rozliczeniu?

6. Inne alternatywy słuchawek do 600 zł? K550 ; HP100 jakoś mi nie przypadły do gustu

 

Najbardziej w sumie ciekawi mnie odpowiedź na pytanie 5.

 

Dzięki z góry za odpowiedzi! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. tak, ale nie musi ta góra być nieprzyjemna, kwestia toru, który potrafi sprostać ich wymaganiom i trzymać ich temperament w ryzach.

2. tak, zwłaszcza model 600Ohm

3. na moje to tak :D

4. -

5. Dla mnie oba mają mocne strony, ale jednak 250/600Ohm DT990 wygrywają

6. Tutaj ciężko, bo DT990 dla mnie lepsze od 770, a z tego przedziału co słuchałem to chyba tylko K550, HP100 i coś może bym jeszcze wymyślił, ale mi nie wpada do głowy póki co :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co czytałem to DT990 pro mają potężny bas i naprawdę dużo, a AKG K550 są rzekomo nawet bezbasowe (choć sam tak stwierdzić nie mogę, dla mnie jest całkiem okej, ale trochę są dla mnie zbyt nudne).

Jakie słuchawki do 600 zł są do polecenia, K550, HP100, DT990 pro, COP, HM5 i to chyba wszystko, yep? Chodzi mi o domowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności