Skocz do zawartości

Smartfon sam zmienia piosenki


dawid9334

Rekomendowane odpowiedzi

Ja juz nie daje rady z moim telefonem, chodzi o odtwarzanie muzyki w moim telefonie... może wy mi pomożecie bo nie wiem gdzie szukać pomocy... Mam telefon SGS1 z wgranym CM10.1... Próbowałem różnych aplikacji poweramp, zPlayer, playerpro, n7, morta, noozy. Za każdym razem po jakimś czasie telefon szwankuje, na początku po wgraniu nowych piosenek i zaaktualizowaniu biblioteki a teraz już od razu, może po przesłuchaniu paru nutek.. telefon sam zmienia piosenki, gra jakaś nagle wbija się druga i po może 10-20 sek wraca stara... Jest taki dzwięk jakby się płyta zacinała i zmieniała piosenki... Zmieniłem słuchawki, format karty SD, nowy Cygan, całkowity format fona nie pomógł... po zgraniu z telefonu mp3 na PC to zaczyna szwankować i po prostu jakby się skraca, przerywa w jakimś czasie... na początku myślałem że to problem słuchawek, miałem lutowane, może jakieś spięcia czy coś, ale teraz nowe i dalej to samo... może to jakiś wirus, ale całkowicie czyściłem telefon... pomóżcie, czy ktoś miał taki problem? dodatkowo używam Voodoo Sound.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby znaleźć problem należałoby, jak uczy praktyka, "ograniczać uszkodzenie", czylio poruszać się małymi kroczkami i zmieniać tylko jedną rzecz na raz. Masz tak pomodyfikowany soft do telefonu, że odpowiedź na Twoje pytanie to wróżenie z fusów.

 

  1. Sprawdzić kartę SD (jeśli z niej korzystasz) na innej komórce najlepiej ten sam model telefonu.
  2. Przetestować nie na przypadkowych plikach muzycznych ale na sprawdzonych bez egzotycznych kodeków i/lub egzotycznego kodowania w ramach nich. Kodowanie i/lub uszkodzone pliki mogą dawać taki efekt. Przy kopiowaniu plików na kartę koniecznie pamiętać by czytnik kart/telefon odłączyć programowo przed wyciągnięciem kabelka z USB!
  3. Zainstalować oryginalny soft bez żadnych bajerów. Jak będzie to samo to tel. do serwisu bo uszkodzony najprawdopodobniej sprzęt. GoTo End:
  4. Jak odtwarza poprawnie 3. to zainstalować wcześniejszą wersję CM.
  5. Jak odtwarza poprawnie 4. to doinstalować Voodoo
  6. Jak odtwarza poprawnie 5. to zainstalować kolejny update CM i Voodoo, jak nie GoTo End:
  7. Goto 6.

 

End:

Już wiadomo co jest przyczyną.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności