Skocz do zawartości

[ROZWIĄZANE] Wygodne dokanałówki z pilotem jak MEE CC51p


Vinnie

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć!

Mam problem, kiedyś miałem MEElectronics CC51p, ale mi się zgubiły pewnego razu i od tamtego czasu w zasadzie nie kupowałem już droższych słuchawek, brak hajsu i takie tam. Były dla mnie idealne, wyważona ilość basu, selektywny dźwięk i przede wszystkim mega wygoda - super leżały w uszach, nie poprawiałem ich co dwie minuty idąc przez miasto. No i świetne udogodnienie - pilot do iPhone'a.

Teraz wyszły z produkcji, a fundusze mam, załóżmy do 250zł. Potrzebuję wygodnych i dobrze grających dokanałówek, podobnie do tych MEE. Fajnie by było, jakbym miał do tego pilot.

Kiedyś poleciliście mi CC51p, minęło już trochę, czas zapytać znów ; ). Myślałem o Apple In-Ear, ale mało ich, a w sklepach chodzą po 350zł.

Co myślicie?
Pozdrawiam!

// Jaysy odpadają, testowałem i niewygodne, NuForce już miałem i chciałem czegoś lepszego, Brainwavz M4 też miałem do testów i pozostają jakąś opcją, chyba, że polecicie coś lepszego! : )

Edytowane przez Vinnie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności