Skocz do zawartości

[ROZWIĄZANE] Słuchawki do 200 zł do Wildfire S.


Rekomendowane odpowiedzi

Witam !

Chcę się zaopatrzyć w w mirę porządny przenośny sprzęt grający. Miałem wielkie pragnienie zakupu Marshall'i Major, lecz przeczytałem sporo niezbyt pochlebnych opinii o nich i trafiłem tutaj.
Preferuję gatunki jakie jak : black/death/trash/heavy metal, hard rock, grunge i czasem klasyka.
Telefon jaki posiadam to HTC Wildfire S.
Przeczytałem że polecane w cenie do 200 zł są AKG K518 DJ, ale martwi mnie długość kabla - 2,5m, trochę sporo.

Słuchawki do komputera mam - Sony MDR-XD200 i te przenośne chciałbym mniejsze, bardziej praktyczne.

 

Zastanawiam się też czy jest sens do telefonu kupować takie słuchawki czy lepiej kupić odtwarzacz + lepsze słuchawki (nawet dokładając trochę do tej kwoty) ?

Proszę o pomoc.

Pozdrawiam.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem ci że korzystalem kiedyś (rok temu) własnie z Wildfire S, odziwo najlepiej zgrywały się z Senheiserami HD202. Czyli ogolnie takimi sobie słuchawkami. Ale w połączenu z Wildfire'em naprawdę dobrze sprawdzały się w metalu. A słucham głównie metalu symfonicznego i power metalu. Niestety ale HD202 mają 3 metry kabla. Ale dodają taki zwijacz do kabla i można go sobie zwinąć do odpowiedniej długości włożyć za pasek czy za spodnie. Bylo to nawet w miarę wygodne rozwiązanie. Korzystałem z takiego zestawu pół roku i byłem zadowolony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeczytałem że polecane w cenie do 200 zł są AKG K518 DJ, ale martwi mnie długość kabla - 2,5m, trochę sporo.

 

To weź K518 LE - 1,2m kabel, a dźwiękowo i konstrukcyjnie to to samo. Co do jakości dźwięku w Twoim fonie to się nie wypowiem, bo nie znam, aczkolwiek i tak polecałbym kupienie jakiegoś playerka. Choćby Sansę Clip+ lub Clip Zip (nie w wersji OEM, of kors) ;)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedź. A czy te HD202 nie były dla Ciebie za duże ? W sensie nie były mało praktyczne ? Bo widzę, masz też ZX-600, jak wygląda ta praktyczność u jednych i drugich ? No i oczywiście jak słychać ;)

 

nismovsky, Możesz powiedzieć jaka jest różnica pomiędzy tymi dwoma playerkami ? Bo widzę że Zip lekko droższy ?

Edytowane przez Mjollnir951
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecanie słuchawek pokroju hd202 psuje opinie tego forum...

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakupiłem już K518 LE, ale niektóre źródła podają, że mają kabel 0.6m długości, jestem ciekawy ile mają faktycznie tego kabla bo 0,6 metra to znowu trochę przy mało żeby sięgnął do kieszeni spodni np. :)

Faktycznie, powinienem poszukać sam, ale dziękuję za linki.
Tak więc będę powoli zbierał na Sansę Clip a póki co zadowolę się dźwiękiem z telefonu.
Dźwięk który wydobędę z zestawu Clip ZIP + K518 będzie zadowalający ? Nie dla audiofila oczywiście ale dla przeciętnego słuchacza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecanie słuchawek pokroju hd202 psuje opinie tego forum...

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Wiem że HD202 to słabe słuchawki. Do Xperii S nikomu bym ich nie polecił. Ale wiem jak grały z Wildfire S. Nie zalewały basem. Co do praktyczności to w HD202 można odpiąć muszle od pałąka i gdzieś schować. W ZX600 muszle tylko się składają na płasko. Chyba że rozważysz też ZX600, to już naprawdę dobre słuchawki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecanie słuchawek pokroju hd202 psuje opinie tego forum...

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

 

Popieram :) Ale jaki player takie polecane słuchawki. Wildfire S gra słabo, i do tego szumi. Lepiej kupić osobny player, chyba że nie chcesz nosić dwóch klocków ze sobą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności