Skocz do zawartości

[ROZWIĄZANE] Słuchawki nauszne czy dokanałowe do 200 zł ?


Rekomendowane odpowiedzi

Witam :)

 

Jakie słuchawki nauszne ewentualnie brać to wiem, ale zastanawiam się czy lepsze będą doki?

 

Słucham czasem po kilka godzin. Player to telefon bądź lapek.

 

Słucham rocka, metalu, rapu, disco polo. Jakie doki będą dobre do tych gatunków?

 

Zależy mi na sporej scenie, dobrej analityczności i ogólnej dobrej jakości dźwięku. Co będzie lepsze? Doki czy nauszniki?

 

 

Jeśli doki to poprosze jakieś fajne propozycje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Beats Tour, Panie, na allegro za 100zł z kodem! Zostanie jeszcze na te Solo HD za 80zł!!! Nic tylko brać.

 

A tak na serio, to jest już pełno takich tematów i jednak powinien skorzystać Pan z wyszukiwarki. Widać, że nowy.

 


Aczkolwiek już całkiem serio napiszę poniżej.

 

Denon AH-D1100 - jak pewnie sam wiesz, słuchawkom bliżej do Shure 240 po modach, aniżeli K701 pod względem bassu. Jednak sceny jaką budują nie uświadczysz w tej kategorii cenowej w innych nausznikach.

 

Z IEMów już chciałem rzec IE8, jednak to budżet Cię ogranicza. Ciężko znaleźć coś z sceną jak w Denonach. Jedyne, co przychodzi mi na myśl, to Audeo używane.

 

Pozdrawiam,

Przyszły HelpDesk B)

Edytowane przez iDaft
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem, czemu, ale podejrzewam, że SJ55 by się fajnie tu sprawdziły

Masz na myśli AT SJ55?

 

 

 

Słuchawki mogą być używane:) Choć lepiej nowe :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potarguj się z nim o te AH-D1100, kasę za Lepaia dostałeś, to starczy Ci na Denony. :D W każdym bądź razie mistrza okazji nie pobijesz, za 180zł wyrwałem z full kompletem. :)

Głupi ma szczęście :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ej, ale patrząc na to, jak się zawsze chwaliłeś tymi V'kami na EQ to D1100 mogłyby ci faktycznie się spodobać. dołóż, będziesz się jarał i za prędko ich nie sprzedasz. możesz jeszcze poszukać noonteców zoro, ktoś może je puści za 2 stówy

Edytowane przez Play
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są w komisie

 

ej, ale patrząc na to, jak się zawsze chwaliłeś tymi V'kami na EQ to D1100 mogłyby ci faktycznie się spodobać. dołóż, będziesz się jarał i za prędko ich nie sprzedasz. możesz jeszcze poszukać noonteców zoro, ktoś może je puści za 2 stówy

Są w komisie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli lubisz dużą V-kę to raczej kieruj się w stronę d1100 niż SJ55. Posiadam te drugie od ponad roku i są to świetne słuchawki ale dla mnie dość równe - basu nie jest wcale dużo i nie schodzi on jakoś spektakularnie nisko, góry nie brakuje i jest dobrej jakości ale nie jest tak klarowna jak np w hp100. Nie ukrywam że z rozpoznawaniem sceny nie jest u mnie najlepiej ale spora to ona raczej nie jest. W swojej cenie bardzo dobre słuchawki ale nie wydaje mi się żeby podpasowały pod twój gust. To tak na wypadek jakby Zoro ci nie wypaliły

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności