Skocz do zawartości

[ROZWIĄZANE] asymetryczny przewód


Rekomendowane odpowiedzi

witam ... muszę coś kupić proszę więc o radę - w moich cx300 właśnie urwał się kabel - używam słuchawek w wyjątkowy sposób [jednak mi właśnie tak jest wygodnie] zakładając tylko jedną słuchawkę bo przeważnie 'czytam' książki - w pośpiechu kupiłem sobie normalne słuchawki [czyli kabel 'Y' symetryczny] i niestety nie pasuje mi to że kiedy mam założoną jedną słuchawkę to ta druga wyrywa mi z ucha pierwszą - widzę więc dwa rozwiązania zakupić słuchawki na asymetrycznym przewodzie albo takie, które zawija się za/nad ucho

 

1/jakie polecacie słuchawki z asymetrycznym przewodem? wiem że jest model 'cx300 Precision' ale wolałbym coś >100PLN

2/czy słuchawki mocowane za/nad uchem mają podobny komfort noszenia/używania kiedy założymy tylko jedną słuchawkę - chodzi o wyrywanie słuchawki z ucha przez słuchawkę zwisająca swobodnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki Andrzej ale ja chodzę bez koszulki {:-) - a tak na poważnie to najczęściej wkładam kabelek pod koszulkę żeby się nie zaczepiał - teoretycznie można by przypiąć ale tak naprawdę to nie kumam jak taki klips wygląda w użyciu

liczyłem na listę sprzętu asymetrycznego bo sam znalazłem tylko jeden model a to chyba nie możliwe żeby nikt nie produkował

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sony EX310 i EX510 mają bodajże kabel asymetryczny. MH1C z tego co na headfi piszą ponoć też. MH1C to ostatnio ogólnie niezłym przebojem na forum się pojawiły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale u Sony warto uważać bo chyba nie wszystkie wersje takie są. Chyba końcówkę LPB mają.

 

Wysłane z mojego GT-N7100 za pomocą Tapatalk 4

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności