Skocz do zawartości

[ROZWIĄZANE] Słuchawki do telefonu


Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Jestem posiadaczem nowego telefonu (nexus 4) i słuchawek CAL! . Odtwarzając muzykę programem power amp jestem wręcz zaskoczony muzyką . Słychać wszystkie instrumenty itp , dźwięk jest super czysty , a bas mocny. Jednak CAL-e nie są słuchawkami zbytnio nadającymi się do wyjścia (nie składają się , a na szyi ile można je mieć) i poszukuję słuchawek do telefonu (najlepiej jak najtaniej w podobnej jakości). Myślałem na czymś typu dr dre solo hd jakimiś używanymi lub fakami (słyszałem ,że wiele nie różnią się jakością dźwięku)są nie zbyt duże ,wręcz w sam raz , składają się itp. , czy może macie jakąś propozycję ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

+1 dla AKG.
Jak chcesz kompaktowe portable to masz jeszcze Beyerdynamic DTX 501p czy chociażby AKG K450/K451/Q460. Dodają do nich fajowski futerał :) no i 451 oraz 460 mają przewód z pilotem i mikrofonem, więc do telefonu jak znalazł!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja żałuje, ale swoje 518 musiałam sprzedać - strasznie cisnely mnie w głowę po kilkunastu minutach słuchania :/

 

Trzeba brać to pod uwagę przy ewentualnym zakupie.

 

Jeszcze bym sie zastanawiała nad Noontec Zoro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cisną w głowę, bo mało kto wpadł na to, żeby rozgiąć ten metalowy pałąk. Ja tak zrobiłem i były mega-wygodne! :)

Ot dobra uwaga, choć ja nie wyginalem, a i tam mogą głowa lub palak sie zaadaptowal.

 

 

Sent from my HTC Incredible S using Tapatalk 2 & Swype

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności