Skocz do zawartości

[ROZWIĄZANE] Słuchawki nauszne - pomoc w wyborze


Rekomendowane odpowiedzi

Potrzebuję słuchawek pokrywających całą małżowinę uszną, najlepiej zamkniętych (pociągi, ZTM, miasto). Zasoby finansowe to 150zł. Ale jak będę bardzo zadowolona ze sprzętu to nawet i 200zł (bidna studentka :P )

 

Odtwarzacz mp3 Creative ZEN 1Gb (rzadko) a głównie słucham z telefonu Sony Ericsson LIVE WITH WALKMAN (klasyczna, elektroniczna, rock, reggae, punk, chillstep).

 

W słuchawkach cenię wygodę (noszę okulary i mam dużo kolczyków w uszach) podczas wielogodzinnego słuchania muzyki, wyciszenie i mocny, ale nie tłusty bas. Najlepiej żeby i scena była w miarę bogata.

 

Używam teraz dołączonych do komórki pchełek i nawet na max głośność nie słyszę dość dobrze muzyki w trajtku czy pociągu :<

 

Testowałam PHILIPS SHL3200/00 i bardzo mi podpasowała budowa, bo mnie nic nie uciskało, ale za to odsłuch nie bardzo (męczące bardzo basy, a reszta sceny płaska i wyciszona).

CAL! dobrze brzmiały, ale duże bardzo są i mi nawet po ustawieniu pałąka "latały" trochę na głowie.

Sony MDR-ZX300 miały za małą powierzchnię pokrywającą ucho i uciskały na czubku głowy (o skroniach już nie mówiąc), nie radziły sobie z wyższymi tonami, a basy rzęziły trochę.

 

Fora polecają AKG K 518 DJ, Audio-Technica ATH-SJ33, AKG K 77, Audio-Technica ATH-SJ11BGR.

 

Proszę pomóc w wyborze spomiędzy tych powyżej, a jeśli macie inne słuchawki do polecenia to jestem otwarta :)

Edytowane przez IroNeko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym polecił właśnie któryś z modeli Audio-Technici. K518 też warte uwagi chociaż osobom z dużą głową albo tak jak w Twoim przypadku z okularami za wygodnie nie jest (ze względu na możliwości pałąka). Najlepiej udać się do mp3 store i przesłuchać wszystkie typy. Wtedy stwierdzisz jak z dźwiękiem i przed wszystkim z wygodą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności