Skocz do zawartości

[ROZWIĄZANE] Słuchawki nauszne (na miasto)


Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Szukam jakiś słuchawek w przystępnej cenie na miasto, czyli poprostu zamkniętych. Chodzi mi tu o słuchawki do jakiś ~250 zł i do tego przydał by mi się jakiś odtwarzacz muzyki lub wzmacniacz, bo aktualnie moim playarem jest Galaxy sII i on jeżeli chodzi o moc wyjściową to nie powala ;)

 

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi mi o bardziej "mobilne" słuchawki coś tego typu:

http://allegro.pl/dealer-sluchawki-akg-k450-gratisy-wysylka-24h-i3435180164.html

 

Aktualnie posiadam Koss Porta Pro ale chcę sprzedać żeby potestować inne słuchawki ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

+1 dla Cresynów.
Może i nie są składane, ale IMO grają lepiej od K450, a do tego teraz są w promocji (poszukaj na forum w dziale Cresyn tzw. "sekretnego kodu") za niecałe 225 zł + KW.
I że tak przewrotnie powiem: po co Ci składane słuchawki, skoro Cresyny tak ładnie na szyi wyglądają? :P

post-49339-0-61971700-1368201046.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A do tego kupować jakiś odtwarzacz mp. Clip czy galaxy sII lub Ipod Shuffle dadzą sobie radę z tymi słuchawkami ?

Jeszcze zapytam czy są jakieś ciekawe słuchawki tak do koło 200 zł (bo najlepiej by było gdyby tyle kosztowały) ;)

 

@Edit

I jeszcze zapytam, czy wgl warto zmieniać Kossy Porta Pro na jakieś nowe słuchawki ?

Edytowane przez Goblin950
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Beyery wyżej proponowane są ok, do tego masz Shure SHR240, nieśmiertelne AKG K518 DJ/LE, jest też coś, co wizualnie możesz kojarzyć, a mianowicie AKG K511/512 MK II (bo widzę, że masz półotwarte 514). Multum wyboru, ale najlepiej posłuchać samemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobają mi się te AKG K518 DJ LE ale moje pytanie brzmi, żeby one grały mi głośno i ładnie to lepiej kupić wzmacniacz Fiio czy np Clipa, czy też mój ipod shuffle da sobie z nimi radę ? Chciałbym z nich wycisnąć wszystko ;)

 

@edit

A AKG K430 są lepsze od AKG K518 DJ LE ?

Edytowane przez Goblin950
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

430 są inne - ani gorsze, ani lepsze. Jakbyś chciał to mam na sprzedaż K518 (czarne) (KLIK) z nowym kablem za stówkę ;) Mi grały głośno zarówno z interfejsów, jak i z integry czy telefonu :D co do Szufli to trzeba poczekać na opinię kogoś, kto miał tego grajka, ale nie sądzę by były jakiekolwiek problemy z napędzeniem tych słuchawek.

Edytowane przez nismovsky
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności