Skocz do zawartości

Moce głośników


Abalabadu

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, chciałbym kupić głośniki i nie wiem o co chodzi z tymi "RMS, Moc wyjściowa, moc znamionowa, moc szczytowa itp." mógłby mi ktoś powiedzieć czym się sugerować w kupnie głośników? I mógłbym mi ktoś polecić jakieś dobre głośniki do komputera do kwoty 500zł , lub jakieś kolumny, albo wieże , żeby podłączyć ją do komputera , pokój ma ok. 10m/2 i chce aby głośniki "roz****ły pokój" . Z góry dziękuje za pomoc ! Ps. słucham muzyki najczęściej komercyjnej tzn. takie remixy dj,ów, czasami electro i dubstep , najbardziej zależy mi na dużym bassie no i żeby głośniki głośno "na*******ały" . Jeśli były by jakieś takie do kwoty , którą podałem wyżej byłbym wdzięczny za podpowiedź.

Obecnie posiadam głośniki CREATIVE SBS580 i wg mnie grają dobrze, ale chciałbym, czegoś lepszego.

Edytowane przez Abalabadu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może i mam, ale nie mam czasu szukać bo jestem zapracowany. Poza tym poszukałem trochę , ale brzydko mówiąc ch.ujowo opisane . A co by było jeśli kupiłbym np. wieże 180 watt i podłączył ją do komputera ? A co do tych głośników, jak one by grały nie mając subwoofera?

Edytowane przez Abalabadu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A widzisz, wyobraź sobie że innym też nie chce się szukać i też mogą być zapracowani. Z tego miejsce uprzejmie proszę resztę forumowiczów o nieudzielanie pomocy do czasu wykazana jakiejkolwiek własnej inicjatywy przez powyższego użytkownika. To jest forum a nie pomoc techniczna, przykro mi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Omg... jak Ty nie masz czasu to rób sobie co innego, może ktoś ma czas i lubi pomóc ? Dlatego nie wypowiadaj się w imieniu innych tylko opuść temat... ;x Ps. forum jest od tego aby udzielać pomocy. Skoro Ty nie chcesz nie musisz, Ciebie nikt prosił nie będzie.

Edytowane przez Abalabadu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może i mam, ale nie mam czasu szukać bo jestem zapracowany. Poza tym poszukałem trochę , ale brzydko mówiąc ch.ujowo opisane . A co by było jeśli kupiłbym np. wieże 180 watt i podłączył ją do komputera ? A co do tych głośników, jak one by grały nie mając subwoofera?

 

Może nie jest źle napisane, tylko ty nie umiesz czytać ze zrozumieniem? Na przyszłość trochę więcej szacunku do innych użytkowników... Twoje posty wyglądają jak prowokacja trolla. Jeżeli jest to niezamierzony efekt to jeszcze gorzej. Kolega Bamboszek mimo że nie musiał, podesłał Ci propozycję kolumn. Jeśli byś sam wgłębił się w temat wiedziałbyś chociaż mniej więcej co i jak. W takim wypadku wszystko trzeba ci tłumaczyć od podstaw, więc jeśli chcesz otrzymać pomoc od bezinteresownych użytkowników to doceń ich poświęcony czas i sam się przyłóż. 500 zł powinno wystarczyć żeby dobrać coś co spełni twoje wymagania. Solo 6c jak na 10m^2 to wydaje mi się, że aż za dużo, ale skoro chcesz roznieść pokój... Napisałbym coś więcej ale przychylę się do prośby Bamboszka...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Forum jest po to, by dyskutowac :P

Pomaganie nie jest obowiazkowe, szczegolnie w takich wypadkach. Moim zdaniem, jezeli chce sie dyskutowac, trzeba cos do tej dyskusji wnosic.

 

Alle i tak zaraz przyjdzie owca i to wyczysci :D

 

//tapnięte z x8

 

Edytowane przez kieko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdybym mógł to bym sam poszukał , a nie mogłem więc poprosiłem inne osoby o to, jeśli by ktoś pomógł fajnie, jeśli nie to trudno, ale nie musicie mi prawić takich morałów, ja nikomu nie kazałem mi pomagać, liczyłem na życzliwość ludzi. Ps. powiedz mi jak miałem je znaleźć skoro byłem na komputerze 10min ? Miałem nadzieję, że ktoś mi pomoże i tu napisze, no ale jak nie to trudno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdybym mógł to bym sam poszukał , a nie mogłem więc poprosiłem inne osoby o to, jeśli by ktoś pomógł fajnie, jeśli nie to trudno, ale nie musicie mi prawić takich morałów, ja nikomu nie kazałem mi pomagać, liczyłem na życzliwość ludzi. Ps. powiedz mi jak miałem je znaleźć skoro byłem na komputerze 10min ? Miałem nadzieję, że ktoś mi pomoże i tu napisze, no ale jak nie to trudno.

 

Dziwna ta nagła zmiana nicka...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdybym mógł to bym sam poszukał , a nie mogłem więc poprosiłem inne osoby o to, jeśli by ktoś pomógł fajnie, jeśli nie to trudno, ale nie musicie mi prawić takich morałów, ja nikomu nie kazałem mi pomagać, liczyłem na życzliwość ludzi. Ps. powiedz mi jak miałem je znaleźć skoro byłem na komputerze 10min ? Miałem nadzieję, że ktoś mi pomoże i tu napisze, no ale jak nie to trudno.

Dziwna ta nagła zmiana nicka...

 

 

 

Bardzo, regulamin zabrania używania multikont(miał aż 3 tutaj o_O) a więc banan...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności