Skocz do zawartości

[ROZWIĄZANE] Słuchawki do domu


Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Szykuję się z zamiarem kupna słuchawek do domu. Do wydania mam około 200zł, źródło to Xonar DG. Głównie słucham muzyki ze sporą ilością basu choć bez przesady :) trance, muzyka klubowa, jazz, pop, i sporo rocka i hard rocka czasami pojedyncze kawałki starej daty: modern talking czy BBB. Typ słuchawek nie bardzo ma znaczenie chociaż dobrze by było gdyby miały przyzwoitą izolację. Od słuchawek oczekuję dobrego basu który kopnie mnie wtedy kiedy trzeba czytelnej i nienapastliwej góry no i słyszalnej średnicy, nie jestem jakimś audiofilem żeby delektować sie każdym dźwiękiem i doszukiwać się każdej nuty ale nie lubię jak mi jakieś pasmo znika :) Dużo się naczytałem o SL HD681 czy zdałyby one egzamin ? Niby Xonar ma wzmacniacz do 150 omów i superluxy tyle mają ale czy zagrają prawidłowo ? żeby nie puścić czegoś z dymem :D

Czekam na inne ewentualne propozycje.

 

P.S. Alessandro MS-1i zdałyby tu egzamin ? Wiem są poza moim budżetem tak z ciekawości pytam może bym poczekał i dozbierał chociaż słuchawki są mi potrzebne jak najszybciej/.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności