Skocz do zawartości

[ROZWIĄZANE] AKG K518 DJ vs. Brainwavz HM3


Rekomendowane odpowiedzi

Szukałem, szukałem aż w końcu doszukałem się najbardziej pozytywnych opinii dla tych dwóch par słuchawek.

 

Które byście wybrali na moim miejscu?

 

Czego oczekuję?:

 

- Czystego i atrakcyjnego brzmienia ( głównie muzyka klubowa / sety / dnb / dubstep )

 

- Mobilności

 

- Wygoda mile widziana :) ( przyzwyczaiłem się momentalnie do Siberia V2 a słyszałem że nie są zbyt wygodne dla wielu ludzi )

 

Serdecznie proszę o pomoc w wyborze wymarzonych słuchawek "na ulicę" :>

P.S Jeżeli macie jakieś inne ciekawe "oferty" chętnie wysłucham wszelkich rad bo nie jestem jeszcze tak dobrze obeznany w tym zakresie technologii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Telefon Komórkowy ale planuję zakup jakiegoś porządnego urządzenia :)

+ Korzystam z PC z MSI Z77-GD65 ( wydaje mi się że jest porządna karta dzwiękowa )

 

Dziękuję za porady :)

 

Oczywiście czekam na odpowiedź kolejnych użytkowników :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję wszystkim ! ;>

 

Ostatnie pytanie, jakie są wersje AKG K518 chodzi mi o długość kabla;

 

Według mnie 2.5m trochę za dużo a 1m trochę za mało ;/ Czy jest jakaś inna opcja ? jak nie to 2.5m wezmę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do tego popularne do tych AKG jest podłączanie kabla z oplotem o kolorze pasującym do obudowy :) Zapewne (choć nie sprawdzałem dokładnie) ludzie od DIY dają gołe żyły w oplot, z racji elastyczności i relatywnie niskiej wagi takiego rozwiązania, z racji mobilności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności